Kto mi pomoże w walce z nałogiem?

  1. Cześć. Od ponad roku mam problem z alkoholem. Zaczęło się od rozstania z moim partenerem, kiedy nie dawałam sobie rady z emocjami i rzuciłam się w wir imprez. Teraz nie ma dnia, zebym nie sięgnęła po parę kieliszków wina czy czegoś mocniejszego. Już wiem, że to nałóg i potrzebuję pomocy. Kto może mi pomóc w walce z nałogiem?

  2. Może na początek porozmawiaj z jakimś dobrym terapeutą uzależnień lub zapisz się na mityng AA. Jeśli to nie wystarczy, to wtedy zgłoś się do profesjonalnego ośrodka leczenia uzależnień, gdzie uzyskasz całodobowe, kompleksowe wsparcie.

  3. Aha, no może przydałaby mi się taka całodobowa pomoc, żeby miał mnie kto pilnowac na początku. Mieszkam sama i w domu nikt mi nie może zabronic sięgania po alkohol...

  4. Rozumiem. Pod adresem Terapie-uzaleznien.com.pl przeczytasz o tym, jak wygląda pobyt w jednym z tego typu ośrodków. Jest tam spokój, ładna okolica i dobre warunki. W takich okolicznosciach, pod okiem wykwalifikowanej kadry można szybko i skutecznie wyjśc z uzależnienia.

  5. Wiem, o którym ośrodku piszesz. Jeździłem tam swego czasu na terapię, gdy wychodziłem z uzależnienia od hazardu. Było naprawde warto, chociaż wymagało to duzo silnej woli i zaangażowania. Ośrodek oferuje nie tylko terapię calodobową, ale też ambulatoryjną.

  6. No ja też tam byłem. Niestety u mnie nie było opcji wyboru i musiałem przejść odwyk na oddziale zamknietym. Na początku zespół odstawienny bardzo dawał o sobie znać i nieźle się tam ze mną namęczyli. Chwilami myslałem, ze nie wytrzymam. No ale przetrwałem i jest coraz lepiej.

  7. Jestem coraz bardziej przekonana do tego ośrodka. A czy można gdzieś znaleźć informacje na temat cen, jakie tam obowiązują?

  8. Informacje odnośnie cen znajdziesz pod linkiem http://www.terapie-uzaleznien.com.pl/ oraz pod zamieszczonymi na tej stronie numerami tel.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij