Które ziołowe na stres?

  1. Ja bardzo lubię stosować zioła kiedy jestem bardzo zestresowana. Nie przepadam za stosowaniem tabletek na receptę. Najczęściej kupuje na DOZ ZIELNIK https://www.doz.pl/apteka/k2569-ZIELNIK_DOZ w bardzo dobrych cenach znajdziecie tam wszelakie zielarskie produkty.

  2. DOZ ma trochę tych specyfików, ale mnie najbardziej przypadl do gustu nervox z melisą, rumiankiem i magnezem, bo dziala dosyć szybko i stres po prostu odpływa.

  3. Psychologowie na całym świecie ostrzegają: jeśli nie uporamy się ze stresem, on upora się z nami. Dlatego nie dajmy się i wypróbujmy proste sposoby, które pozwolą nam się odprężyć. Herbatki z kwiatów lipy i lawendy złagodzą napięcie nerwowe. W stanach przygnębienia pomocne będą działające antydepresyjnie napary z melisy i wyciąg z dziurawca. Aby poprawić koncentracje, należy wdychać roztarte listki rozmarynu. Znajdziecie je w sklepach zielarskich, warto na pewno zajrzeć do sklepów zielarskich w sieci z uwagi na korzystniejsze ceny: https://planteon.pl Polecam zajrzeć sobie tutaj. W sklepie znajdziecie zarówno przyprawy jak również zioła. Wszystko z ekologicznych upraw.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij