Które ziołowe na stres?

  1. Ja bardzo lubię stosować zioła kiedy jestem bardzo zestresowana. Nie przepadam za stosowaniem tabletek na receptę. Najczęściej kupuje na DOZ ZIELNIK https://www.doz.pl/apteka/k2569-ZIELNIK_DOZ w bardzo dobrych cenach znajdziecie tam wszelakie zielarskie produkty.

  2. DOZ ma trochę tych specyfików, ale mnie najbardziej przypadl do gustu nervox z melisą, rumiankiem i magnezem, bo dziala dosyć szybko i stres po prostu odpływa.

  3. Psychologowie na całym świecie ostrzegają: jeśli nie uporamy się ze stresem, on upora się z nami. Dlatego nie dajmy się i wypróbujmy proste sposoby, które pozwolą nam się odprężyć. Herbatki z kwiatów lipy i lawendy złagodzą napięcie nerwowe. W stanach przygnębienia pomocne będą działające antydepresyjnie napary z melisy i wyciąg z dziurawca. Aby poprawić koncentracje, należy wdychać roztarte listki rozmarynu. Znajdziecie je w sklepach zielarskich, warto na pewno zajrzeć do sklepów zielarskich w sieci z uwagi na korzystniejsze ceny: https://planteon.pl Polecam zajrzeć sobie tutaj. W sklepie znajdziecie zarówno przyprawy jak również zioła. Wszystko z ekologicznych upraw.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij