Kwas hialuronowy w Gliwicach

  1. Chciałabym zapisać się na kwas hialuronowy w bruzdy nosowo wargowe. Gdzie w Gliwicach mogę zapisać się na taki zabieg?

  2. Aktualnie wiele kosmetyczek oferuje tego typu zabiegi, jednak jeśłi chodzi o mnie to nie wiem czy wybrałabym sie na zabieg do kosmetyczki. Jestem zdania, że jeśli decydujemy się na tego typu zabiegi to o wiele lepiej jest wybrać się do kogoś kto wykona ten zabieg porządnie, czyli do lekarza. W Gliwicach zapisz sie do Arte Clinic:
    https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy-naturalnie-przeciw-st...

    Wstrzykiwałam tam kwas hialuronowy właśnie w to miejsce. NIe bolało tak bardzo jak się spodziewałam, dostałam znieczulenie kremem tak więc czułam bardziej dyskomfort a nie ból :) No a efekt spełnił moje oczekiwania. Wygląda to tak jak chciałam!

  3. Hmm albo jedx do KAtowic. Jest tutaj klinika Estetis. Ja tutaj akurat miałam powiększane usta preparatem Restylane Kysse. Jest tutaj bardzo fajna pani dr Teodozja Arkuszewska

  4. W Gliwicach też spokojnie można na taki zabieg się zapisać, nie trzeba nigdzie poza miasto jeździć. W Yasumi polecam, https://gliwice.yasumi.pl/ za bruzdy nosowo-wargowe trzeba będzie zapłacić jakieś 600 zł u nich. Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku. Efekt może się utrzymywać spokojnie do 12 miesięcy. Szczególnie jak nie będzie się opalać dużo czy palić papierosów. W Yasumi mają duże doświadczenie i bardzo dobry zespół specjalistów. Naprawdę takie zabiegi wykonują na wysokim poziomie. A wypełnianie zmarszczek kwasem to bezpieczny zabieg i z reguły dobrze tolerowany. W końcu mamy tą substancję normalnie w swojej skórze. Szkoda tylko, że jej ilość z wiekiem maleje.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij