L-karnityna w walce z nadwagą

 1. witam,

  optymalna dawka l-karnityny to 3g gramy/dzień w dwóch porcjach po przebudzeniu 1,5grama i godzinę przed treningiem 1,5 gram.
  Oczywiście różne są reakcje na suplementy, na jednych coś działa na innych nie ale generalnie wiele negatywnych opinii bierze się ze stosowania zbyt małych dawek.

  Spadek wagi powyżej 1,5 kg tygodniowo nie jest zbyt bezpieczny i może prowadzić do efektu yo-yo powrotu wagi.
  Przy zachowaniu 6 posiłków i efektywnej suplementacji i dobremu treningowi zrzucenie 1kg tygodniowo jest optymalnym wynikiem dla zdrowia.

  koszt 3gram l-karnityny od 2,55 do 4,50 zł.

  Bardzo dobre efekty dają tez spalacze tłuszczu kofeinowe takie jak DYMATIZE DYMA BURN XTREME 100kap cena kolo 75zł oraz bezkofeinowe np.UNIVERSAL SUPER CUTS 3 130kaps cena okolo 55zł.

  Co do odchudzania to istnieją generalnie dwa sposoby, albo poważny trening siłowo aerobowy wsparty suplementacja dostarczającą proteiny, witaminy i spalacze i drugi polegający na przyjmowaniu malej liczby kalorii i głodzeniu.
  Wbrew przekonaniom ostatni posiłek o 18 wcale nie jest dobrym rozwiązaniem ponieważ organizm zwalnia metabolizm i zamiast spalać magazynuje.

  mam nadzieje ze komuś ten post pomoże w razie pytań piszcie na forum postaram się odpisać

 2. A jak to jest z octem jabłkowym, można go stosować jednocześnie z l-karnityną?

 3. ile trzeba mieć lat żeby brać l karnityna direct bo bardzo chce schudnąć

 4. Mam pytanie od ilu lat można stosować L-Karnitynę ja mam 13 lat
  i czy mogę ją już stosować?

 5. In my experience, one of the most common ways to be single is to have kids and then get dumped by the father. But heaven forfend that such a single mom should look to the state for assistance in getting her kids raised and educated. Sounds like an argument for marriage and an end to no-fault di.Whcevorat do you think, are those single women going to be on board with that?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij