Leczenie powtórne kanałowe pod mikroskopem

 1. Myślę, że warto również pomyśleć o wykonaniu zdjęcia pantomograficznego, tutaj https://imed24.pl/nowoczesna-diagnostyka/diagnostyka-obrazowa/pantomografia przeczytacie, jakie dokładnie są zalecenia wobec wykonania takowego zdjęcia. Mam nadzieję, że to w dużej mierze pomoże wam na zdiagnozowanie problemu.

 2. I tu się zgodzę z moim poprzednikiem,ze zdjęcie pantomograficzne zębów będzie w takim przypadku wskazane aby dokładnie ocenić stan zębów po poprzednim leczeniu kanałowym oraz pomóc w planowaniu kolejnego leczenia. Jeśli chodzi o Warszawę to najnowszy i najlepszy sprzęt do takich zdjęć mają w pracowni DiagDent na Ursynowie - robiłam u nich rtg w zeszłym tygodniu i w ten sam dzień było do odebrania.

 3. Dobry specjalista przy leczeniu kanałowym to podstawa, jak nie chcesz za kilka lat korony zakładać. Ja w stolicy zęby leczę tylko i wyłącznie w Corten Medic, gdyż pracują u nich sami najlepsi stomatolodzy z województwa mazowieckiego. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na ich usługą,a do tego mają świetny kontakt z pacjentem

 4. Oj kiepsko, ale nie ma na co czekać. Warto zapisać się do innego lekarza i trochę przepłacić

 5. Znam to, też musiałam powtórnie leczyć kanałowo jeden ząb na dole, bo miał tak niefortunnie kanały ułożone, że nie dało rady wyczyścić ich w pierwszej serii zabiegów :/ Na szczęście przy drugim podejściu się udało i skończyło się na dwóch wizytach. Współczuję tym, którzy mają ciągle z tym problemy i, co gorsza, muszą zmieniać lekarzy, bo się okazuje, że mało jest dentystów znających się na porządnym leczeniu kanałowym.

 6. Warto udać się do dentysty i sprawdzić ten problem. Ja nigdy nie bagatelizuję takich problemów, ból zębów itd. Ze swojej strony polecam wam również zmienić kosmetyki do pielęgnacji jamy ustnej. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak taka pielęgnacja jest ważna i jaką rolę odgrywa. Koniecznie sprawdźcie ofertę https://www.sunstargum.com/pl/- znajdziecie tam świetnej jakości pasty do zębów, płyny do płukania, a także takie akcesoria jak szczoteczki czy nici dentystyczne.

 7. W Krakowie na leczenie kanałowe pod mikroskopem polecam zapisanie się do tego gabinetu na Batorego w Krakowie
  https://studiose.med.pl - wykonywane jest tam leczenie kanałowe pod mikroskopem, które polecam bo jest bardzo dokładne. Lekarze stomatolodzy bardzo profesjonalni, leczenie bezbolesne i na najwyższym poziomie. Bardzo dobre podejście do pacjenta, a przy tym miła i przyjazna atmosfera. Wykonywane tam wypełnienia są najwyższej jakości.

  Leczę się tam już wiele lat i do tej pory nie zdarzyło mi się aby przykładowo plomba mi z zęba wypadła!

 8. Jesli mowa o zębach i poprawkach leczenia to tylko CM Panorama Radzymin i poradnia stomatologiczna. Nie ma lepszego miejsca w mazowieckim na pewno. Mają kilku stomatologów, nowoczesne metody leczenia i do tego atrakcyjne ceny. Ja bym się nie wahała tylko zapisywała właśnie tam.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij