leczenie raka?

 1. jak myślicie czy nowotwór może dotknąć was?
  jeśli o mnie chodzi to zawsze uważałem że mnie ani nikogo z mojej rodziny to nie dotyczy...
  a jednak! moja chrzestna zachorowała na raka piersi! było z nią bardzo źle...
  ale nie poddawała się chorobie i udało się!!! wyzdrowiała i teraz bardziej niż kiedykolwiek cieszy się życiem jest radosna i uśmiechnięta. ta choroba zupełnie zmieniła jej podejście do świata i życia.
  a na tej stronie możecie dowiedzieć się więcej o nowotworach, o ich leczeniu profilaktyce i rodzajach
  wszystko o nawotworach

 2. Każdy z Nas może zachorować. Szal na AIDS juz minął. I choć i na to nie ma lekarstwa to możliwe, że lepsza profilaktyka istnieje. Niestety  jest mało skuteczne, a statystyki sa załamujace.

 3. Nowotwór to przerażająca choroba, związana z przerażającym leczeniem. Ale na szczęście nauka idzie do przodu i coraz częściej dzięki profilaktyce wygrywamy z rakiem. Tylko ludzie badajmy sie regularnie.

 4. Nigdy nie interesowałam się jakoś specjalnie statystykami na temat zachorowalności i wyleczalności raka, chociaż sama to przeszłam. Jestem żywym dowodem na to, że można wyzdrowieć. I znam też inne osoby, które zostały wyleczone. I na tym się skupiam. A umrzeć i tak trzeba, wcześniej czy później. Wiadomo, każdy wolałby później. Ale czy kiedyś ludzie nie umierali? Też w różnym wieku. Były tylko inne przyczyny, także inne choroby. Mogę tylko ze swojej strony powiedzieć, że oprócz terapii, standardowego leczenia ważna jest również dieta w chorobie nowotworowej i warto zapoznać się z tym zagadnieniem http://www.nestlehealthscience.pl/zarzadzanie-zdrowie/onkologia/zywienie-w-choro...

 5. A słyszeliście o nowej metodzie leczenia raka nanoknife? Za granicą jest znana już jakiś czas i daje efekty. W Polsce jest ona już dostępna w Warszawie w szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie http://szpitalse.pl/ . Umożliwia ona leczenie zmian nowotworowych uważanych za nieoperacyjne. Często tacy pacjenci mają mniejsze szanse na wyleczenie, to może być dla nich ogromna szansa.

 6. Niestety, nowotwór może dotknąć każdego z nas, dlatego trzeba być przygotowanym na jego ewentualne przyjście... Najważniejsza zasada jest taka, aby nie ograniczać się wyłącznie do leczenie farmakologicznego, gdyż na rynku nie brak takich miejsc jak http://domyzdrowienia.org.pl/programy/ które oferują leczenie niekonwencjonalne.

 7. Rak jest taki podstępny, że może się pojawić nieproszony w życiu każdego. Oczywiście są mniejsze, większe grupy ryzyka, ale nie ma grupy 0%, takiej, która na pewno nigdy nie zachoruje. Ja raz miałam takie obawy, że coś się dzieje, jak wykryłam w piersi zmianę. Człowieka blady pot w sekundzie oblewa i ma najgorsze myśli. Ale szybko umówiłam się na konsultację do specjalistycznego centrum http://chirurgia-onkologia.com.pl/ . Czekałam tylko kilka dni za wizytę, od razu miałam zrobione badania, usg i na szczęście okazało się, że to łagodna zmiana. Kamień z serca dosłownie.

 8. akurat mialas szczescie bo zazwyczaj sie czeka bardzo dlugo

 9. Rak może dotknąć każdego z nas i warto myśleć o takiej ewentualności. Ale nic straconego nawet jeśli już my, lub ktoś z naszych bliskich usłyszał tę straszną nowinę. Na przykładem teraz Pratia organizuje badania/leczenie dla osób chorych na raka płaskonabłonkowego jamy ustnej lub gardła. Mają kilka obostrzeń (np wiek w okolicach 70 lat), ale rezultaty które osiągają są dość optymistyczne.
  Sama metoda którą stosują to wykorzystanie preparatu, który skutecznie działał z mięsakami, wstrzyknięcie go do guzów i później standardowa radioterapia. Warto sprawdzić czy można się do tego zakwalifikować (lub kogoś z naszych bliskich). Badania prowadzą w 5 klinikach w kraju - w Tomaszowie Mazowieckim, Lublinie, Kielcach, Gliwicach i Zamościu.

  Podziękowali (1):

 10. PeniPeni dzięki wielkie za informację. Poczytałam trochę o tym i rzeczywiście metoda jest bardzo ciekawa i ma szansę na powodzenie. Wiem, że testowali ją na mięsakach i działało nieźle. Tylko nie robi tego pratia, a Clinmed, trochę inna firma.

 11. Czytałam ostatnio o tym, że w takiej sytuacji bardzo dobry wpływ mają wlewy dożylne z witaminy C, o których więcej poczytacie tutaj: https://alterklinik.pl/wlewy-dozylne/ . Wysokie dawki witaminy C mają bardzo dobry wpływ na różne stany organizmu, w tym także ciężkie choroby. Dożylne podawanie witaminy C można śmiało połączyć ze standardową terapią antynowotworową.

 12. Jeśli chodzi o klinikę specjalizującą się w leczeniu nowotworów to polecam z własnego doświadczenia https://medycynadab.pl/ Wykwalifikowani lekarze, zrobią wszystko aby nie dopuścić do dalszego rozwoju choroby. U mojej cioci jakieś kilka miesięcy temu zdiagnozowano guz na lewej piersi, na dzień dzisiejszy dzięki lekarzom z mecycynadab jest zdrowym człowiekiem.

 13. Wiele mówi się teraz, że witamina c dożylnie wspomaga leczenie przeciwnowotworowe. Wydaje mi się, że warto spróbować takiej metody. Na stronie https://imc.wroc.pl/ dowiesz się oraz zapoznasz się z takimi terapiami jako kompleksowe podejście do zdrowia.

 14. Ja słyszałam o nanoknife. Taką metodę leczenia raka stosują w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie. Podobno to bardzo skuteczna metoda. Może dla kogoś taka informacja będzie pomocna..

 15. Polecam poczytać sobie więcej o takiej opcji jak rak trzustki innowacyjne metody operacyjne leczenia: https://zagielmed.pl/dziennik-wschodni-o-pionierskiej-operacji-raka-trzustki-prz... . Słyszeliście o tym? To może być naprawdę wielki przełom w leczeniu nowotworów.

 16. Najważniejsze jest to, że jeżeli coś podejrzewamy, to trzeba od razu udac się z tym do lekarza. Jeżeli jest to jeszcze wczesne stadium to przecież jest więcej szans na pozbycie się nowotworu. W Krakowie jest taka klinika http://onko-med.pl/ gdzie jest bardzo dobry lekarz onkolog.

 17. Leczenie nowotworów jest bardzo trudne. Warto wiedzieć, że poza standardowymi metodami leczenia można jeszcze skorzystać z leczenia dodatkowego opartego na wykorzystaniu leczniczego działania witamin. Wlewy witaminowe oferuje Alter Klinik z Krakowa https://alterklinik.pl/wlewy-dozylne/ . Warto do nich zgłosić się na konsultację i dobranie odpowiedniego leczenia. Wlewy witaminowe wspomagają leczenie nowotworów, łagodzą skutki uboczne chemioterapii a także wzmacniają organizm.

 18. Niestety coraz więcej osób choruje na nowotwory, co gorsza za późno diagnozowane :( im później tym mniejsza szansa na wyleczenie przecież. Chociaż medycyna daje coraz większe szanse takim osobom, szczególnie dzięki takim zabiegom https://szpitalmazovia.pl/robot-chirurgiczny-da-vinci-milowy-krok-w-chirurgii-ma... mój znajomy miał w tym miejscu operację raka prostaty. metodami tradycyjnymi zero szans na usunięcia całości guza, z pomocą robota się udało. Ma szansę na wyleczenie, jest w bardzo dobrej formie.

 19. Z leczeniem raka bywa różnie. Wiadomo jednak, że trzeba się wspierać za pomocą różnych preparatów. Poprawne odżywianie jest jedną z najważniejszych kwestii dlatego koniecznie poczytajcie o nutridrinkach. W przypadku chorób onkologicznych najlepiej sprawdzi się Supportan z apteki DOZ.

 20. Tego rodzaju produkty są naprawdę przydatne w okresie pooperacyjnym, albo w czasie choroby, chemioterapii itp. bo często traci się apetyt, a orgaizm osłabiony nie ma siły do walki. Sama sięgnęłam po Fresubin energy, jak ostatnio leżałam z zapaleniem płuc. Nie miałam siły wstać z lóżka, zero apetytu, strasznie osłabiła mnie ta choroba, więc taka forma diety była całkiem ok. Mąż kupował w naszej aptece DOZowej, mają dobre ceny tam.

 21. Na portalu https://www.zwrotnikraka.pl/ jest wiele informacji na temat raka w Polsce. Mało jest takich stron, na których można poczytać o nowotworach. Warto wejść na tą stronę i przeczytać o nich.

 22. W tym https://apteline.pl/artykuly/kolonoskopia-profilaktyka-nowotworu-jelita-grubego artykule piszą o tym jakie są objawy i jak leczy się raka jelita grubego. Kolonoskopia jest tutaj najskuteczniejsza, potrafi wykryć złośliwe polipy o pozbyć się ich, na wczesnym etapie zanim rak rozwinie się na tyle że nie da się nic zrobić. Piszą tam też oo jego objawach.

 23. też uważam że profilaktyka jest najważniejsza a niektórym nowotworom można z powodzeniem zapobiegać , na przykład robiąc cytologię na czas bo to jest najważniejsza profilaktyka chroniąca przed rakiem szyjki macicy, można już wtedy można wykryć niewielkie zmiany, nawet te spowodowane zakażeniem wirusem hpv i łatwo je teraz wyleczyć żelem papilocare

 24. Może ktoś z Was chciałby poczytać na temat kolonoskopii, raka jelita grubego, badań profilaktycznych itp. Na portalu internetowym http://badania-jelita-grubego.waw.pl można znaleźć sporo ciekawych, przydatnych informacji i porad. Uważam, że jak się obserwuje u siebie objawy niepokojące, to warto jak najszybciej zgłosić się do lekarza.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij