Leczenie zębów w Tychach

  1. Gdzie leczyć zęby najlepiej w Tychach? Czeka mnie leczenie kanałowe czyli najlepiej jakby na miejscu robili też rtg od razu. Nie wiem czy to w ogóle ma znaczenie przy wyborze gabinetu, że jestem weganinem?

  2. Witaj! Owszem, warto dopytać bądź sprawdzać czy gabinet jest przyjazny dla wegan , to tak apropo ostatniego pytania. Co do tego jaki stomatolog w Tychach jest najlepszy to odsyłam do Endo Medica, to klinika na ulicy Dunikowskiego. Specjalizują się w leczeniu kanałowym, mają 30 lat doświadczenia. Rtg? Jak najbardziej, o takim badaniu rtg zębów Tychy można więcej na ich blogu przeczytać https://endo-medica.pl/rtg-zebow-tychy/ . Nie ma wcale co się obawiać tego badania, są przeciwwskazania ale poza tym jeśli jest taka konieczność to z odpowiednią ochroną wykonuje się bezpieczne zdjęcia rentgenowskie.

  3. Wydaje mi się, że obecnie Internet daje nam bardzo duże możliwości jeśli chodzi o znalezienie dentysty w każdym mieście. Można też sprawdzić opinie o dentyście. Np. na http://maksmed.com/stomatologia-leczna/ jest dostępny namiar na dentystę w Łęcznej. Opinie o gabinecie w Internecie są dobre. W każdym mieście na pewno można takie gabinety znaleźć.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij