leki uspokajające

 1. Polećcie jakieś nie za mocne leki pomagające się uspokoić, jestem osobą dosyć nerwową i przyznaję że to mi utrudnia życie bo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi ;) ratujcie, zanim domownicy mnie w izolatce zamnką ;)

 2. jak mnie dopada stres czy napięcie to się nervomixem control ratuję, najbardziej sie przydaje przed okresem, bo niestety mocno odczuwam pms i strasznie łatwo się denerwuję, rozumiem co czujesz ;) , trzeba sobie radzić.

 3. A w jakich sytuacjach najbardziej się denerwujesz? Możesz spróbować wziąć ten nervomix, mnie uspokaja, ale ja mam z kolei stres w pracy, potem jak nabiorę sobie do głowy to i w domu stres i noce nieprzespane.

 4. czy po tego typu rzeczach nie ma przymulenia? xle się czuję psychicznie od dłuższego czasu, szukam pracy od paru miesięcy i jest cięzko, przy każdej kolejnej rozmowie o pracę jest coeaz gorzej, im dłużej szukam tym bardziej jestem zdesperowana bo oszczędności mi się konczą i co dalej :( mam znów rozmowę tym tygodniu i ja mam nie wyglądać jak desperatka?

 5. ja się po nervomixie czuję ok, przydał sie przy życiowych perturbacjach, wiele lat mieszkałam za granicą i wkońcu wróciliśmy do kraju, były nerwy bo biurokracja i formalnosci były koszmarne, do tego problem ze znalezieniem pracy ale jakoś powoli to ogarnęliśmy

 6. Może spróbuj na początek czegoś ziołowego. Na pewno nie zaszkodzi, bo przede wszystkim nie uzależni a może pomóc. Ja od jakiegoś czasu biore nervomix i naprawde się wyciszyłam. Nie mam już tak, że wszystko mnie wkurza i cały dzień chodzę zdenerwowana, trochę sie opanowalam ;)

 7. Tez biore te tabletki i bardzo je lubię za to, że nie rozkojarzają no i też nie uzależniają. Nie chciałam niczego mocnego, a te nie dość, że są ziołowe to naprawdę pomagają uporać się z nerwami

 8. My z męzem mamy teraz sporo na głowie- zmieniłam pracę, jesteśmy w trakcie budowy domu i planujemy ślub. Strasznie się tym wszystkim denerwowałam i nie mogłam spać w nocy. Dlatego kupiłam w aptece Nervomix https://nervomix.pl/ i jestem duzo spokojniejsza i NIE otumaniona, czy zaspana :) Funkcjonuję w końcu normalnie i śpię spokojnie :)

 9. Właśnie szukam jakichś ziołowych tabletek, bo w moim życiu ostatnio sporo się dzieje i często jestem przez to nerwowa i rozdrażniona, ale jak wszyscy zachwalacie ten nervomix to tez spróbuje

 10. Moja mama też myślała, że jej ten taki lek uspokajający pomoże odmówić sobie alkoholu, ale niestety. Nie udało jej się ten sposób i teraz jej pokazałam Ranking Ośrodków Terapii . Mam nadzieję, że znajdziemy tam ośrodek i ona jednak zdecyduje się na leczenie. Dość alkoholu w domu.

 11. Moja mama też myślała, że jej ten taki lek uspokajający pomoże odmówić sobie alkoholu, ale niestety. Nie udało jej się ten sposób i teraz jej pokazałam Ranking Ośrodków Terapii . Mam nadzieję, że znajdziemy tam ośrodek i ona jednak zdecyduje się na leczenie. Dość alkoholu w domu.

 12. Ja wszystkie leki kupuje w aptece internetowej. Niestety ciężko się wybrać kiedy w domu troje dzieci. A taka aptek jest bardzo wygodna, dostawa prost do domu - https://aptisan.pl/ Polecam każdemu kto potrzebuje leków bez recepty

 13. Możesz popijać sobie meliskę. Bardzo uspokaja. Choć ja jestem wygodniejszy. Fajne sa tabsy Nervox oparte na melisie. Fajnie wyciszają człowoeka, a dodatkowo nie ma efektu otumanienia.

 14. Ja sobie przy ostatnim zamówieniu z doz wzięłam chyba z 3 melisy, ale jak piję regularnie w okresie większych stresów to działa świetnie, nawet fajnie się wysypiam. Jak mi się skończy to zamawiam, dostawa na drugi dzień i luzik.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij