Medycyna estetyczna - gdzie zabiegi ?

 1. W Warszawie jest klinika http://klinikagrzesiak.pl/ którą wam polecam w temacie medycyny estetycznej. Ja miałam tam pomniejszane piersi bo mój kręgosłup już nie wytrzymywał. I z efektu jestem zadowolona, dbali tam o mnie, mają indywidualne podejście do pacjenta.

 2. Ja akurat moge polecic też jeszcze Saska Clinic, gdzie miałam powiększane usta bardzo dobrym kwasem Restylane Kysse. Swietny preparat, z bardzo dobrym efektem.

 3. Ja korzystałam z karboksyterapii w gabinecie: https://www.miu.com.pl/ miałam zabieg na zmarszczki w okolicach oczu i powiem, że jestem naprawdę zadowolona :D

 4. Ja jak na razie korzystałam tylko z depilacji laserowej w gabinecie Laser Esteti Med w Lublinie jestem mega zadowolona z efektów. https://laser-estetimed.pl/laseroterapia/depilacja-laserowa

 5. Czy któraś z Was jest już po takim zabiegu?

 6. Ja osobiście polecam lifting piersi. Jest to na tylko fajna alternatywa, że nie trzeba używać skalpela, i cierpieć po operacji :) Lifting wykonywałam w klinice w Warszawie. ( ww.klinikaotco.pl ). Bardzo serdecznie polecam całą klinike, jak i lekarzy. Sprzęt najwyższej jakości, opieka również.

 7. Na co może pomóc medycyna estetyczna?

 8. Na http://www.pracownia-piekna.pl/zabiegi-ekskluzywne/ jest dość fajnie opisane to jakie zabiegi, na co pomagają. To grupa zabiegów ekskluzywnych, ale każdy gabinet oferuje ich wykonanie. Tam możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania na co pomaga taka medycyna.

 9. Ja korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w klinice Neo Beauty w Łodzi: http://neobeauty.pl/zabiegi/ . Jestem bardzo zadowolona z ich fachowego podejścia do każdego pacjenta. Efekty zabiegów przerosły moje oczekiwania. Polecam serdecznie.

 10. Ja się ostatnio zdecydowałam na zabiegi mezoterapii igłowej w Neonii w Krakowie. To zabieg poprawiający kondycję skóry, idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku zmarszczek, jak i przebarwień czy blizn potrądzikowych. O wszystkich właściwościach takiego zabiegu poczytacie na stronie https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa-krakow/ .

 11. Obecnie gabinety medycyny estetycznej mają bardzo duży wybór zabiegów. Najlepiej to udać się na wstępna konsultacje, na pewno zabiegi zostaną nam zaproponowane. Na https://www.elite.waw.pl/karboksyterapia/ jest dość ciekawie opisany zabieg karnoksyterapi.

 12. Bardzo polecam zabiegi w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Miałam tutaj własnie zabieg mezoterapii igłowej z kwasem hialuronowym.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij