medycyna estetyczna-piersi

  1. Cześć
    Niestety nie należę do osób hojnie obdarzonych przez naturę. Przyznam, że mam dość duży kompleks na punkcie swoich piersi. Dlatego coraz częściej się zastanawiam nad ich powiększeniem chirurgicznym.
    Dlatego chciałam was zapytać, czy któraś z was powiększyła sobie piersi chirurgicznie?
    Jeśli tak to czy możecie mi coś więcej napisać? Gdzie się zgłosić. czytałam że najlepiej takie rzeczy robia w Krakowie http://chirurgplastyczny-krakow.pl/podniesienie-piersi poradźcie mi .

  2. Klinik zajmujących się tą tematyką jest w naszym kraju coraz więcej. Temat, który kilka lat temu był sferą tabu teraz już w mniejszym stopniu budzi sensację. Wiele osób też coraz odważniej przyznaje się do korzystania z zalet medycyny estetycznej. Moim zdaniem jeśli ktoś cierpi, czuje się źle ze swym ciałem, to czemu sobie nie pomóc? Oczywiście wszystko z umiarem, bo przesadzając możemy osiągnąć wręcz przeciwne efekty. Podobno dobre kliniki można znaleźć na https://www.tourmedica.pl/kliniki/chirurgia-plastyczna/ plus jest taki, że niemalże w każdym mieście mamy jakiegoś specjalistę.

  3. Ja na powiększenie piersi jeździłam do warszawy, klinikę wybrałam za pomocą wyszukiwarki https://klinikiurody.com.pl/, jestem zadowolona, mimo długiej drogi. Zabieg wykonano bez komplikacji, a ja czuje się dobrze

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij