medycyna estetyczna

  1. Miałam kilka zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z całego serca mogę polecić SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej - Rzeszów - miałam wykonywany zabieg Zafirro - odmładzanie twarzy oraz szyi.Dzięki niemu spokojnie wyglądam na 5 lat młodziej. Ujędrniło to moją skórę i jak na swoje 45 lat wyglądam na 40, niektórzy dają mi 38 także jestem super zadowolona. Teraz moja mama planuje wyjazd do Rzeszowa do SLOW AGE na zabieg liposhock, który ma na celu zmniejszenie miejscowej otyłosci i cellulitu. Mama ma 65 lat , jest już babci i ma problem z dużym cellulitem.
    Polecam z czystym sumieniem zabieg ZAFFIRO !! :)
    laser.rzeszow.pl

  2. Ja korzystam tylko i wyłączeni z Kliniki - DERMEDIK ( http://www.dermedik.pl/ ) Mam oczywiście trochę kilometrów ale jest to dla mnie sprawdzone miejsce na wykonanie jakichkolwiek zabiegów. Polecam dla wszystkich kobiet.

  3. Mezoterapia jest zabiegiem, który można z łatwością wykonać samodzielnie. Ja kupiłam urządzenie https://www.permanent24.pl/pl/c/Dr-Pen/58 i jestem bardzo zadowolona z efektów. Świetnie wpływa na moją skórę, ja zaoszczędziłam czas i pieniądze.

  4. Super sprawą jest też zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogaotpyłkowego. Miałam go w Dzięgielewska Instytucie Oka, a miałam poprawiane okolice oczu ;)

  5. Medycyna estetyczna to dość powszechne i popularne rozwiązanie. Bo jednak zabiegi z medycyny estetycznej są bardzo bezpieczne i lepsze niż jakiekolwiek operacje plastyczne. Dlatego też ja jak już zdecydowałabym się na takie rozwiązanie. Szukając jakieś dobrej oferty znalazłam ofertę kliniki SkinClinic w Warszawie i muszę przyznać, że mają całkiem niezły wybór w takich zabiegach no i cenowo także nie wychodzi to tak źle jak się tego spodziewałam

  6. Medycyna estetyczna to nie jest mój konik, ale prawda jest taka, że chcę w to wejść. Czyli potrzebuję od was specjalnego rozwiązania, jakie pomogło wam na wiele problemów. Na razie podoba mi się to, co ma do zaoferowania ten https://www.medeste.pl/zabieg/dermapen/ lekarz medycyny estetycznej, ale chętnie poznam inne opcje.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij