Mezoterapia igłowa Kraków

  1. Gdzie w Krakowie przeprowadzane są zabiegi mezoterapii igłoweJ? I jak efekty po zabiegu?

  2. Jest to popularny zabieg, tak wiec ma go wiele gabinetów , sama polecam zapisanie się do Beauty Tower
    https://beautytower.pl/oferta/mezoterapia-iglowa/
    Wybrałam sie tam na 3 zabiegi. Zauważyłam, że skóra na moim czole zrobiła się bardziej napięta, wygładzona i zniknęły zaskórniki, które towarzyszyły mi od dłuższego czasu. Poza tym nie mam cieni pod oczami, które towarzyszyły mi jak byłam zmęczona.

    Ogólnie skóra po zabiegu wygląda jak pokąsana przez osy, wszystko jednak wraca szybko do normy. Jesli masz możliwosć to zapisz się bo naprawdę warto!

  3. Zabiegi mezoterapii igłowej faktycznie dają bardzo dobre efekty. Przede wszystkim powodują, że skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Aby jednak taki zabieg był skuteczny to musi być przeprowadzony przez dobrego specjalistę. W centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia w Krakowie takie zabiegi wykonuje pani lekarz dermatolog: https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa/ . Dlatego uważam, że to dobre miejsce na różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

  4. Może warto skorzystać z mezoterapii Kraków w http://klinikajaneczko.pl/mezoterapia/ Każdy zabieg wykonany dokładnie. Profesjonalny personel, Efekty już po kilku zabiegach.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij