Mezoterapia igłowa w Krakowie

  1. Czy robila ktoras z Was zabie mezoterapii igłowej lub bezigłowej? co to bezigłowej jestem sceptycznie nastawiona, ale cena jest znacznie niższa. Podzielcie sie doswiadczeniami, sama zastanawiam się czy warto

  2. ja wiem, czy bezigłowa jest gorsza? Przynajmniej wiadomo, że niczym się nie zarazisz, a z tymi igłami to różnie bywa.

  3. Są to dwa rózne zabiegi i sama musisz sobie o nich poczytać. Mezoterapia igłowa jest na pewno bardziej inwazyjna, jest krem, igła, więc nie bedzie to dla niektórych osób, jednak sama CIe namawiam bo byłam na seriii i efekty są lepsze niz w przypadku jakiegokolwiek kremu.
    https://magnopere.pl/mezoterapia-iglowa/

    W Krakowie polecam zapisanie się do gabinetu Magnopere, duże doświadczenie i zabiegi wykonywane bardzo delikatnie oraz uważnie. Nie bolało mnie.
    Bezigłowa fajnie się sprawdza jeśli chodzi o odżywienie skóry , zmarszczek nie wygładzi. Tak wiec może być traktowana jako dodatek.

  4. No niestety teraz to nigdzie nie można wykonać tego typu zabiegów, bo w dobie koronawirusa wszysttkie salony kosmetyczne są zamknięte. Natomiast w sklepie https://www.permanent24.pl/ można bez problemu zamówić urządzenia DR Pen, które świetnie sprawdzają się w przypadku domowego użytku.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij