Milkoshake sports regenerator

  1. Czy ktoś z was zna i stosuje milkoshake sports regenerator? Ja o nim czytałam, biorę już suplementy tej firmy, ale nie próbowałam nigdy konkretnie tego. Jestem ciekawa opinii, bo wiem że jest to suplement redukujący zakwasy, który przy moim obecnym treningu byłby wskazany. Dlatego się zastanawiam czy działa i czy jesteście z niego zadowoleni.

  2. "Regenerator powysiłkowy, przeciwdziała procesom katabolicznym uszkadzającym mięśnie w czasie i tuż po wysiłku. Zawiera aminokwasy rozgałęzione i l-glutaminę (BCAA)."

    Jakoś specjalnych specyfików to tu nie ma. "Nie likwiduje zakwasów" a jedynie przyśpiesza regenerację poprzez dostarczenie różnych białek (BCAA) może zainwestuj w samo BCAA lub dobre biało a efekty będą identyczne a cena wielokrotnie mniejsza...

  3. Z tego co wiem, to DOMS, czyli opóźniona reakcja bólowa, zwana potocznie i nieprawdziwie zakwasami, bierze się z uszkodzeń mięśni podczas treningu. A BCAA regeneruje uszkodzone mięśnie, więc zapobiega temu bólowi, redukuje go. Nie chodzi mi o same aminokwasy rozgałęziona, ten suplement zawiera także l-karnitynę przydatną przy treningu i aquamin. I to jako jedyny z tego co się orientuję. Cena mnie jakoś nie przeraża, nie chcę zwykłego białka. Stosowałeś go, bo w zasadzie to chodziło mi o opinie osób które stosowały ten konkretny suplement. Aczkolwiek przy zakupie wezmę pod uwagę twoje uwagi i zapytam sprzedawcę, czy to dokładnie to samo co "BCAA lub dobre biało" ;) , ale wydaje mi się że nie, chociażby ze względu na zawartość pozostałych składników.

  4. Ja stosowałem przez pewien czas milkoshake regenerator. Czasami przed, czasami po wysiłku. Brany przed ćwiczeniami, daje dodatkowego "kopa" do ćwiczeń (l-karnityna) i faktycznie na drugie dzień czułem się lepiej. Nie było problemu zakwasów.

  5. Skład milkoshake sports regenerator wygląda nieźle, więc wydaje mi się że warto jest go wypróbować. Ciekawe informacje o nim można znaleźć na blogu blog.milkoshake.pl jeśli chcesz możesz sobie go poczytać.

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij