Na kłopoty z zaśnięciem

  1. A co polecacie na bezsenność dziecięcą? Kiedy moje dziecko kładzie się do łóżka nie śpi jeszcze przez dwie godziny. Może powinnam włączać mu jakiś film aby zmęczyło swoje oczka? Znalazłam wiele tytułów, które dostały Oscara więc na pewno będą odpowiednie https://ksiazkiedukacyjne.pl/oscary-2019-wyniki-kto-zdobyl-oscara-jakie-filmy-dl...

  2. Warto jest sprawdzić czy naszym kłopotom z zaśnięciem nie jest winien materac. U mnie tak było, dopiero po wymianie materaca na silikonowy od producenta https://materacyk.pl/ mogłem spać zdrowym i spokojnym snem. Jest wygodny i dobrze zszyty, solidny.

  3. Swego czasu też miałam kłopoty z zasypianiem i nie przypuszczałam nawet, że przyczyna może być tak prozaiczna. Okazało się, że najświętsza rację mają autorzy tego artykułu o bezsenności https://kafeteria.pl/ziu/meczy-cie-bezsennosc-powodem-moze-byc-zle-dobrana-podus... Okazało się, że po prostu miałam tragiczną poduszkę, co sprawiało, że bolała mnie głowa, kark, że było mi źle i niewygodnie. Po zmianie poduszki o wiele łatwiej mi się zasypia i mogę nawet całą noc się nie budzić.

  4. Ja mam problemy z zaśnięciem, a jak już zasnę to śnią mi się naprawdę dziwne rzeczy. Ostatnio z tego powodu zaczęłam nawet zaglądać do sennika: http://ozywic-zycie.pl/ . Próbuję sobie to wszystko jakoś wytłumaczyć ale nie jest mi łatwo.

  5. Na pewno ziołowe herbatki działają delikatniej niż tabletki. Ja czasami się ratuję tą: https://www.doz.pl/apteka/p134294-ZIELNIK_DOZ_Na_dobry_sen_herbatka_ziolowa_12_g....

  6. Problemy ze snem mogą mieć wieloaspektowe podłoże, dlatego warto wybrać kompleksowe rozwiązania, jak choćby nowość na rynku - Miorestin: https://solinea.pl/produkt/miorestin

  7. Na kłopoty z zaśnięciem może wpływać na prawdę wiele czynników. U mnie przyczyną była za ciężka i niewygodna kołdra. Koniec końców, zdecydowałam się na kołdrę wełnianą https://indygosklep.pl/koldry-welniane Kołdra wełniana kaszmir to luksusowa odmiana delikatnej wełny miękkiej niczym aksamit, bardzo wysoka jakość naturalnego runa oraz uczucie ciepła, które nam towarzyszy podczas użytkowania tej wyjątkowej kołdry.

  8. Może właśnie olejek cbd Ci pomoże? https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 wejdź sobie na tę stronę i sprawdź czy jest coś co akurat Ciebie interesuje. Jeśli nie wiesz jak działają olejki cbd, na co wpływają to może najpierw poczytaj o tym w sieci, ze sprawdzonych źródeł.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij