Najefektywniejsze odchudzanie na świecie!

  1. Ostatnio wpadła mi w ręce książka: Iwan Nieumywakin - Woda utleniona na straży zdrowia. Można ją pobrać wpisująć w google "iwan nieumywakin woda utleniona na straży zdrowia .pdf" i wejść w pierwszy adres od góry lub w któryś z czterech od góry.
    Na stronie 77 tej książki przeczytałem: 
    "Kiedy odczuwacie pragnienie, zdaje się Wam, że jest to głód. Pijcie wodę ze szczyptą soli, a głód całkiem zniknie na 30-40 minut. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób z nadwagą. Metoda ta, w połączeniu z aktywnością fizyczną, szybko zmniejszy wagę ciała bez jakichkolwiek suplementów, diety, czy odchudzania."
    Okazuje się, że żadne diety, żadne suplementy, czy głodzenie się nie jest potrzebne. To wszystko ściema komercyjna, aby koncerny zarabiały gigantyczne kwoty na naszej krzywdzie. Szok!

  2. a wypróbowałeś to może?

  3. Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Jak na przykład wyjście bez skrępowania na basen lub plażę. Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności - spacery, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek i innego śmiecio jedzenia. Zobaczysz szybko efekty trzymając się produktów zdrowszych i zbilansowanej diety.Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Natalią (kom.733 566 390), ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku. Trzymam za Ciebie kciuki, najważniejsze to się nie poddawać.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij