Naturalne odżywki do włosów

  1. Czy ktoś stosował odżywki do włosów Khadi http://www.khadi.pl/naturalne-odzywki-do-wlosow. Znajoma mi poleciła na moje problemy ze skórą głowy i generalnie z włosami, ale chciałabym poradzić się jeszcze kogoś w tej kwestii, bo nie naleąą do najtańszych, a nie chce na marne wydawac pieniędzy.

  2. Ja stosowałam naturalne odżywki, ale mimo to efekty były niezadowalające. Dlatego myślę, że należy dostarczyć organizmowi witamin i minerałów dla włosów. Takie są Jelly Bear- http://na-wypadanie-wlosow.pl/jelly-bear-hair-opinie-sklad-dzialanie-cena-jakie-... . Smaczne i proste w stosowaniu.

  3. Ja stosuje krzem organiczny orsi https://www.apteka-melissa.pl/produkt/orsi-krzem-organiczny-plyn-1000-g-wysylka-... który sprawia że włosy są bardziej elastyczne i błyszczące ale krzem ma też wiele więcej zalet. Sprawia że paznokcie są mniej łamliwe oraz ma działanie odmładzające i świetnie sprawdza się w pielęgnacji skóry. Krzem można stosować także na śluzówkę nosa, gardła i narządów rodnych, co pozwala przyspieszyć odbudowę błony i w naturalny sposób zwiększa odporność na infekcje. Ogólnie w mojej opinii cudowny specyfik.

  4. Ja zaczęłam własnie kurację Biotebalem. Efektów na razie nie widzę, ale poczekam... http://www.biotebal.pl/produkty-biotebal/biotebal-lek

  5. Jeśli chodzi o odżywki do włosów, to najlepiej moim zdaniem iść do apteki i kupić cos na bazie ziół.

  6. Mi znajoma ostatnio mówiła żeby żółtko na włosy kłaść. Ponoć mocno odżywia

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij