Naturalne sposoby wybielania zębów

 1. Macie jakieś naturalne sposoby na wybielanie zębów czy to nie działa ?

 2. Myć zęby papką: soda oczyszczona + woda utleniona , można dodać kilka kropli np olejku miętowego. Nie wybielisz tym jednak zębów więcej niż jeden czy dwa odcienie i również nie jest to wskazane przy tendencji do nadwrazliwości zebów.
  W takim przypadku najlepiej jest skonsultować sytuację ze stomatologiem.
  Zerknij sobie tutaj:
  https://www.ortoprotex.pl/jak-wybielic-zeby-wszystko-na-temat-wybielania-zebow-u...

  Na stronie jest opisane, w jaki sposob mozna skutecznie wybielić zęby u stomatologa. Znajdziesz tam wiele porad, z którymi warto jest sie na pewno zapoznać.

 3. Możliwości zakupu dobrej pasty do zębów, która będzie wybielała jest dużo. Na https://sklep.marrodent.pl/ jest dostępna oferta dla gabinetów stomatologicznych, w których również są dostępne polecane pasty. Lepiej taką pastę kupić, niż uszkodzić sobie szkliwo domowymi sposobami.

 4. Żadne domowe efekty nic nie dadzą. Podstawa- wizyta u dentysty i dobranie odpowiedniego preparatu, w domu można sobie zrobić krzywdę, nadwrażliwość i inne. Sama raz na rok chodzę do dentysty, a potem w domu utrzymuję efekt przez pastę teoretycznie wybielającą ale ona tylko przeciwdziała, nie naprawia i korzystam z irygatora od haxe, dzięki temu nie odkłada mi się kamień nazębny. Swoją drogą porządny sprzęt z tego irygatora, różne tryby i dzięki niemu przestały krwawić mi dziąsła. A past używam różnych colgate, blendamed

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij