Nie umiem zrezygnować z tuczącego jedzenia

  1. Mam 21 lat, studiuję, dużo się ruszam i chyba tylko dlatego utrzymuję wagę na poziomie 52 kg. Dla wielu wyda się to mało ale naprawdę sporo trenuję - w domu, na siłowni, na basenie, na rowerze. Kiedy tylko sobie odpuszczę tyje - i co najgorsze - powiększa mi się brzuch, boczki i uda po zewnętrznej stronie. Chciałabym to zgubić ale problem jest taki: nie mogę przejść obojętnie obok jakiegoś fast fooda, jak ktoś położy przede mną słodycze - zjem wszystko. Nawet cała ogromna czekolada mająca 1500 kalorii to dla mnie nie jest problem. Nie chce się odchudzić do 40 kg. Chce nadal wazyć tyle co ważę ale przestać się rzucać na słodycze i fast foody jakbym nie jadła od miesiąca. Kiedyś podczas problemów z kolanami, odpuściłam ćwiczenia - przytyłam ponad 5 kg w ciągu 2,5 tyg... Jak się opamiętać? :(

  2. nie wiem, co mamCi napisać, ale postaram się pomóc. przede wszystkim ćwicz nadal w miarę możliwości. a czekolada? od czasu do czasu każdy może sobie na nią pozwolić, ale nie na całą tabliczkę. z tego, co wiem, to chrom hamuje chęć  na coś słodkiego.
    dodatkowo zawsze mieć lepiej pod ręką jakiś owoc. i co tam jeszcze? spotkałam się kiedyś z takimi batonami białkowymi. są słodkie, dość drogie i kaloryczne, ale - co najważniejsze - to białko, a nie węglowodany.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij