Nie wierze w diagnoze swojego problemu

  1. Witam
    Moje pytanie jest proste czy po zrobienium badania krwi ekg i echa serca mozne cos sie zmienic w ciagu 2 miesiecy ?
    Mam nerwice i bola mnie okolice bolow wiencowych w spoczynku
    Czy takie bole wystpuja wogole w spoczynku czy to tylko objaw mojego zaburzenia ?

  2. Have you given any consideration at all with coevnrting your main web site into Chinese? I know a several of translaters here that will would help you do it for no cost if you wanna make contact with me.

  3. Przy nerwicy takie bóle są bardzo częste w tamtym miejscu. A właściwie to są nerwobóle, będące reakcją organizmu na nadmiar stresu, kiedy nie ma dla niego ujścia. Proponuję zacząć brać potas i wygrzewać miejsce, gdzie dokucza nerwoból, a następnego dnia będzie znośniejszy. I polecam znaleźć jakiś sposób na rozładowanie emocji, zamiast kumulować je w sobie przez cały czas, bo te bóle będą się pojawiać co jakiś czas.

  4. Może warto pomyśleć o zmianie lekarza? Medicover ma swój sklep pod hasłem Medistore i jeśli mam być z Tobą szczera, to ja chodziłam do wielu lekarzy... dopiero w Medicover trafiłam na świetnych fachowców i specjalistów, którzy pomogli mi uporać się z moimi problemami i dolegliwościami. Warto wykupić u nich pakiet, ja akurat korzystam z pakietu classic https://www.medistore.com.pl/classic , który wcale nie jest drogi - i na pewno wychodzi to taniej, niż pojedyncze wizyty u prywatnych lekarzy.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij