Nie wierze w diagnoze swojego problemu

  1. Witam
    Moje pytanie jest proste czy po zrobienium badania krwi ekg i echa serca mozne cos sie zmienic w ciagu 2 miesiecy ?
    Mam nerwice i bola mnie okolice bolow wiencowych w spoczynku
    Czy takie bole wystpuja wogole w spoczynku czy to tylko objaw mojego zaburzenia ?

  2. Have you given any consideration at all with coevnrting your main web site into Chinese? I know a several of translaters here that will would help you do it for no cost if you wanna make contact with me.

  3. Przy nerwicy takie bóle są bardzo częste w tamtym miejscu. A właściwie to są nerwobóle, będące reakcją organizmu na nadmiar stresu, kiedy nie ma dla niego ujścia. Proponuję zacząć brać potas i wygrzewać miejsce, gdzie dokucza nerwoból, a następnego dnia będzie znośniejszy. I polecam znaleźć jakiś sposób na rozładowanie emocji, zamiast kumulować je w sobie przez cały czas, bo te bóle będą się pojawiać co jakiś czas.

  4. Może warto pomyśleć o zmianie lekarza? Medicover ma swój sklep pod hasłem Medistore i jeśli mam być z Tobą szczera, to ja chodziłam do wielu lekarzy... dopiero w Medicover trafiłam na świetnych fachowców i specjalistów, którzy pomogli mi uporać się z moimi problemami i dolegliwościami. Warto wykupić u nich pakiet, ja akurat korzystam z pakietu classic https://www.medistore.com.pl/classic , który wcale nie jest drogi - i na pewno wychodzi to taniej, niż pojedyncze wizyty u prywatnych lekarzy.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij