Nimesil - opinie

  1. Moja dziewczyna podczas miesiączki dostaje silnych bóli, próbowaliśmy stosować standardowe leki przeciwbólowe w stylu apap albo gripex, niestety nie pomagało. Ostatnio usłyszałem o takim leku https://www.gdziepolek.pl/produkty/53354/nimesil-granulat-do-wytworzenia-zawiesi... - Nimesil, czy uważacie że może jej to pomóc i czy są jakieś przeciwwskazania?

  2. Wiesz ja nie stosowałam tego ale może inne dziewczyny brały to więc najlepiej zajrzeć na portal www.tomipomaga.pl , w którym dostępne są opinie o lekach i suplementach diety. Warto dołączyć do społeczności i również dzielić się opiniami na temat wypróbowanych leków.

  3. Nimesil jest na receptę. Poza tym gripex nie stosuję się przeciwbólowo przy miesiączce. Z leków dostępnych bez recepty mogę polecić nospę max, deespa, pyralgina, ibuprom. Zresztą można prosić farmaceutkę o poradę.

  4. Ja stosuję, co prawda nie z tego samego powodu, ale w ulotce jest wzmianka o tym, że ten lek można stosować przy bolesnym miesiączkowaniu ;) Czy widzę jego skuteczność? No cóż, stosuję go przy bólach wynikających z kontuzji i zauważam, że po wypiciu saszetki odczuwam ulgę na kilka godzin - nie są to tak długotrwałe efekty jak w przypadku dobrej tabletki przeciwbólowej, ale da się przeżyć.

  5. ;d;dd;d

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij