Objawy depresji

 1. nie ;p może to po prostu brak witamin

 2. jeśli to faktycznie depresja to konieczna będzie wizyta u psychologa/psychiatry, odpowiednio dobrana farmakoterapia z pewnością nie zaszkodzi zmiana diety i więcej ruchu. W każdym razie odradzam leczenie się na własną rękę.

 3. Trudno jest ją zdiagnozować i trudno jest ją wykryć, a już w ogóle leczenie to droga przez mękę.
  Wymaga to zaangażowania samej chorej osoby, lekarza prowadzącego i bliskich, ale z tej choroby da się wyjść, trzeba tylko znaleźć wystarczające pokłady motywacji.
  Jeżeli jest to lekka odmiana, to można próbować walczyć z nią samemu, poprzez ćwiczenia, nowe zainteresowania itd., jeżeli gorsza, taka, że nie chce się wychodzić z łóżka - wiadomo, należałoby się zmobilizować i zwrócić do psychologa.

  Ważne jest okazywanie wsparcia takiej osobie, żeby wiedziała, że pomimo jej obecnego stanu nadal ją akceptujemy taką, jaka jest. To bardzo ważne dla jej psychiki.

 4. Saphirr ma rację. Nie można tracić nadziei. W każdym kolejnym dniu warto szukać pozytywnych aspektów.

  ____
  http://medox-lekomania.pl

 5. Witam.
  Zgadzam się z poprzednikami lepiej poradzić się specjalisty. Teraz już jest łatwiej bo można z psychologiem porozmawiać online. W klinice Psychomedic http://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype terapia oparta jest na wideo-sesjach w wielu różnych psychicznych trudnościach i problemach. Skype jest bezpieczną aplikacją ,ponieważ bardzo trudno osobie trzeciej włamać się do rozmowy.

 6. Jeżeli to faktycznie depresja to trzeba koniecznie poszukać pomocy. Jest taki specjalistyczny ośrodek, Mental Relax House gdzie na pewno Ci pomogą.

 7. Gdy pojawią się objawy depresji, trzeba jak najszybciej szukać specjalistycznej pomocy. Dużo słyszałam o ośrodku Mental Relax House, pracują tam świetni specjaliści.

 8. Nie pozwólcie by negatywne myśli oraz nerwy opanowały Was umysł! Jeżeli dopadają Was nerwy to nie trzeba też sięgać po chemię czyli tabletki na uspokojenie bo są inne, naturalne sposoby np. bio herbaty stworzone w 70% z liści konopi włóknistych! Odkąd piję takie herbatki (w sklepie konopieizdrowie.pl mozna je nabyc) zawsze gdy dopadaja mnie nerwy szybko pozwala na odprężenie i Wam też polecam :)

 9. :) ))))))))))))

 10. Wiele osób nazywa depresją coś, co nią nie jest. Myślę, że najlepiej porozmawiać z psychologiem - ustali, czy to depresja, czy też nie i w razie czego pomoże. Można też zapisać się na psychoterapię online, to z pewnością szybsze i wygodniejsze rozwiązanie - prowadzą taką m.in. na https://psychomedic.online powinna pomóc.

 11. Najlepiej po prostu zwolnić, zmienić tryb życia, zacząć się ruszać i zdrowo odżywiać i obserwować organizm. Jeśli zmiana nawyków nie pomoże, być może potrzebna będzie konsultacja z psychologiem

 12. Najprościej zgłosić się do specjalisty w wolnej chwili. Ale moim zdaniem równie dobrze może to być gorszy czas.

 13. W tej sytuacji nie mozna zwlekac . Najlepiej udac sie do prywatnej kliniki ja ta z Nowego Modlina - klinika Medox. Oni od wielu lat pomagają osobom dotknietym depresją.

 14. Ja właśnie nie wiem jaka jest różnica między depresją a zwykłym smutkiem. Czasami mam wrażenie, że mam depresję, po czym mi przechodzi i czuję się lepiej.

 15. To rodzina powinna pierwsza reagować na objawy depresji.

 16. Depresji nie wolno przede wszystkim bagatelizować. Warto udać się do odpowiedniego psychologa, zanim będzie za późno. Polecam zajrzeć na stronę http://www.twojpsychologursynow.pl/, by dowiedzieć się na ten temat więcej.

 17. Ja uważam, że nie ma z czym zwlekać. Im szybciej wybierzecie się do psychologa tym lepiej dla Was. Nie wiem skąd jesteście ale w Poznaniu przy ulicy Woźnej przyjmuje świetna pani psycholog dr Melka-Roszczyk: http://melka-roszczyk.pl/terapia-indywidualna/ . Warto się do niej umówić na wizytę.

 18. Dokładnie depresji przede wszystkim nie wolno zaniedbać i jak najszybciej trzeba zgłosić się do specjalisty który doradzi. Na łagodzenie skutków depresji polecam Nervomix suplement w 100% bezpieczny.

 19. Ostatnio koleżanka mi mówiła, że jej trzynastoletnia córka też ma depresję. Ja nie wiem co się z tym światem dzieje... Na szczęście ona wybrała się do http://centrum-futurum.pl/ i tam w miarę im pomogli. Wiem, że teraz są regularnym pacjentkami ale z córką jest lepiej.

 20. Coraz więcej dzieci ma depresję. mało tego... coraz więcej ludzi i to takich młodych ma myśli samobójcze niestety ;( I to jest przykre ;( Ja mając objawy depresji wybrałam sie do gabinet Centrum Psychologicznego Sens w Mińsku mazowieckim gdzie otrzymałam fachową pomoc i opieke.

 21. Depresja, którą ja miałam nie dawała twierdzących znaków, było mi ciężko, ale nie spodziewałam się, że to jest właśnie ona, postanowiłam więc w ciężkiej sytuacji skorzystać z pomocy Pani Wandy Wegener i nie żałuje, wyleczyła mnie i teraz czuje się o wiele lepiej

 22. Takie objawy oczywiście mogą być depresją, ale też mogą być jakąś chwilową, przejściową chandrą. Może to po prostu spadek samopoczucia, może warto byłoby popracować nad pewnością siebie? Tutaj na przykład, można znaleźć naprawdę sporo informacji o tym, jak pewność siebie jest ważna na nasze samopoczucie i spojrzenie na świat - https://uwolnijpewnoscsiebie.pl/ :) A właściwie zależy ona tylko od nas ;)

 23. Nie można ignorować żadnych objawów. Trzeba jak najszybciej udać się do psychologa. Poczytajcie o takiej opcji jak psychoterapia indywidualna Poznań Pomarańczowe Ja: https://www.terapiapoznan.pl/psychoterapia-indywidualna/ . Może to będzie dla Was najlepsze rozwiązanie.

 24. wspolczuje

 25. nie ma czego współczuć. Po prostu trzeba zachęcać do takiego rozwiązania, jakie dał mój przed-przedmówca, bo pujście do psychologa to nic złego czy wstydliwego. Zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach, gdy wielu młodych ludzi dopada depresja całe kolejki ustawiają się do specjalistów po antydepresanty. Mój kolega brał udział w terapii, ale grupowej i też mu to pomogło. Akurat on leczył się na załamanie nerwowe. Nie bójmy się mówić o swoich problemach, bo to pierwszy krok do bycia zdrowym.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij