Odchudzanie na udach--prosze o pomoc

  1. Witam wszystkich ! Moja dziewczyna ma taki problem że w młodości zażywała jakieś leki i teraz ma bardzo grube uda i pupe. Natomiast na brzuchu i na piersiach jest szczupła, łydki także tylko uda. i wygląda to dość nierównomiernie. Chciałbym zapytać co może jej pomóc? Dodam że nie jest zbyt dużo, je mało, ogranicza słodycze. Od dwóch dni ćwiczy uda robiąc po 50 przysiadów czy też brzuszek. Mam takie pytanie czy warto byłoby też zakupić coś na lepszy metabolizm? czy warto iść na aerobik? może na rowerek? Doardźcie nam prosze :)

  2. Każda forma regularnej aktywności fizycznej jest wskazana, na pewno bieżnia albo rowerek. Musicie jednak pamiętać, że takie sesje muszą być odpowiednio długie, bo tłuszcz zaczyna być spalany dopiero po 30 minutach wysiłku - więc taka godzina na siłowni, najlpiej codziennie, na pewno by jej pomogła. Poza tym - słodycze powinny zniknąć zupełnie z jej diety, tak samo jak tłuste potrawy. I dużo, dużo wody na co dzień.

  3. a mi się wydaje, że to po prostu taki typ figury. zdaje się, że tzw. "gruszka". tak ma wąską talię, to chyba o czymś świadczy.
    ale na uda, polecam rower. jest genialny! no i w dodatku przyjemny!

  4. Możecie też ćwiczyć razem dla większej motywacji. Zwłaszcza, że czasem nie trzeba nawet wychodzić z łóżka :)
    http://mamzdrowie.pl/cwiczenia-na-smukle-nogi/

  5. Po pierwsze oklaski dla ciebie,że chcesz pomóc swojej dziewczynie.Przy budowie typu gruszka dieta powinna być pozbawiona węglowodanów prostych (słodycze,wyroby mączne)także tłuste jedzenie jest niewskazane,frytki fastfoody itp.Najlepiej jeść małe posiłki co 3-4 godziny,pić wodę przed posiłkami,jeść warzywa,owoców mało,ponieważ zawierają cukier.Podstawą jest też ruch .Powinniście ćwiczyć Kardio spalające tłuszcz i ćwiczenia siłowe z ciężarkami na ramiona ,żeby zrównoważyć proporcje sylwetki.

  6. ja schudłam ok.5 kg ograniczenie pokarmów dużo ruchu sprzątanie obowiązki w pracy i w domu nie jedzenie chleba ziemniaków i potraw mącznych i tłustych efekt- dobre samopoczucie i więcej energii

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij