odżywki na spalanie tłuszczu

  1. Słuchajcie, wiadomo, że trzeba przede wszystkim skupić się na diecie i aktywności, a dodatkowo można zastosować spalacz. Dla mnie ważne jest to, żeby skład był dobry, naturalny, dlatego ostatnio kupiłam Extreme Slash - widzę, że mój brzuch się ładniej wyrzeźbił dzięki temu. A raczej mięśnie pokonały warstewkę tłuszczu ;)

  2. Trening, trening i jeszcze raz trening. DO tego dieta i jeszcze raz prawidłowo dobrana dieta. Jak masz dwa pierwsze to dopiero wtedy warto pomyślec o jakims spalaczu, który dodtakowo wzmocni efekty treningu i diety. Polecam Clenburexin https://strefaciala.pl/pl/978-trec-clenburexin-90kaps.html

  3. czesc

  4. L-karnityna działa chyba tylko w połączeniu z treningami. Właściwie próbowałam kilku różnych produktów i nie widziałam różnicy czy je brałam czy nie.

  5. Na rynku dostępne są najróżniejsze odżywki. Duży ich wybór ma w ofercie między innymi firma Activlab, która jest ich producentem. Polecam więc zajrzeć na stronę https://www.activlab.pl/pl/c/Kreatyna/65 gdzie znajdziecie najróżniejsze produkty tej marki. Warto się z nimi zapoznać.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij