Odżywki - www.sklep.kfd.pl

  1. Witam was wszystkich, ostatnio z siostrą stwierdziliśmy że weźmiemy sie za siebie od nowego roku i ruszymy z całą serią ostrych treningów bo nadwagi trochę się nazbierało :( dużo też naczytałyśmy się z Dagmarą o odżywkach i suplementach stąd pytanie czy ktoś brał odżywki w szczególności białko ze sklepu KFD? Macie jakieś doświadczenia pozytywne z nim? Dodam że zależy nam na wysyłce bo naszej mieścinie nie ma takiego sklepu i chciałybyśmy wszystko online załatwiać, z góry thx za odp.
    A i czy powinniśmy brać aminokwasy tuż na samym początku treningów?

  2. Powiem szczerze, że sama z tego rodzaju odżywek nie korzystałam. Nie mniej jednak jeżeli już zdecydujemy się na intensywne treningi, należy włączyć do swojej diety magnez taki jak http://www.magvit.com.pl/ . Wpływa on bowiem na dobrą prace mięśni, a dodatkowo skutecznie przeciwdziała zmęczeni i podatności na stres. Przy czym na pewno nie dopadną nas nieprzyjemne nocne skurcze.

  3. Firma jest dość znana, jednak nie miałem okazji z nimi korzystać. Być może dlatego, że trafiłem od razu na sklep Mass-zone i jestem z niego bardzo zadowolona. Tutaj macie ich stronę https://mass-zone.eu/ . Wygląda to tam naprawdę bardzo fajnie jeśli chodzi o ceny, aczkolwiek najważniejsze jest to że odżywki działają bardzo dobrze i jestem w stanie z czystym sumieniem polecić właśnie ich produkty. Mam nadzieję, że skorzystacie i również będziecie usatysfakcjonowani ;)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij