Odżywki - www.sklep.kfd.pl

  1. Witam was wszystkich, ostatnio z siostrą stwierdziliśmy że weźmiemy sie za siebie od nowego roku i ruszymy z całą serią ostrych treningów bo nadwagi trochę się nazbierało :( dużo też naczytałyśmy się z Dagmarą o odżywkach i suplementach stąd pytanie czy ktoś brał odżywki w szczególności białko ze sklepu KFD? Macie jakieś doświadczenia pozytywne z nim? Dodam że zależy nam na wysyłce bo naszej mieścinie nie ma takiego sklepu i chciałybyśmy wszystko online załatwiać, z góry thx za odp.
    A i czy powinniśmy brać aminokwasy tuż na samym początku treningów?

  2. Powiem szczerze, że sama z tego rodzaju odżywek nie korzystałam. Nie mniej jednak jeżeli już zdecydujemy się na intensywne treningi, należy włączyć do swojej diety magnez taki jak http://www.magvit.com.pl/ . Wpływa on bowiem na dobrą prace mięśni, a dodatkowo skutecznie przeciwdziała zmęczeni i podatności na stres. Przy czym na pewno nie dopadną nas nieprzyjemne nocne skurcze.

  3. Firma jest dość znana, jednak nie miałem okazji z nimi korzystać. Być może dlatego, że trafiłem od razu na sklep Mass-zone i jestem z niego bardzo zadowolona. Tutaj macie ich stronę https://mass-zone.eu/ . Wygląda to tam naprawdę bardzo fajnie jeśli chodzi o ceny, aczkolwiek najważniejsze jest to że odżywki działają bardzo dobrze i jestem w stanie z czystym sumieniem polecić właśnie ich produkty. Mam nadzieję, że skorzystacie i również będziecie usatysfakcjonowani ;)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij