ogród zimowy

 1. Hej, czy ktoś z Was w swoim domu ma przeszklony taras? Jestem na etapie budowy domu i moim marzeniem jest właśnie zabudować taras i mieć ogród zimowy. Chciałam tylko najpierw zasięgnąć rady, jak to się sprawdza w praktyce.

 2. unikat, , napisał(a):

  Hej, czy ktoś z Was w swoim domu ma przeszklony taras? Jestem na etapie budowy domu i moim marzeniem jest właśnie zabudować taras i mieć ogród zimowy http://btm-eurolinx.pl/. Chciałam tylko najpierw zasięgnąć rady, jak to się sprawdza w praktyce.

 3. unikat, , napisał(a):

  Hej, czy ktoś z Was w swoim domu ma przeszklony taras? Jestem na etapie budowy domu i moim marzeniem jest właśnie zabudować taras i mieć ogród zimowy. Chciałam tylko najpierw zasięgnąć rady, jak to się sprawdza w praktyce.

  fajny pomysł masz juz cos?>

 4. Ja myślę właśnie nad tym aby zabudować swój taras na zwór ogrodu zimowego. Teraz robiłem nową aranżację, tutaj https://zumm.pl/tarasy-ogrodowe czerpałem inspiracje i udało mi się zrobić to co chciałem. Teraz mam nowoczesny taras z zadaszeniem, wygodnymi meblami i podświetleniem.

 5. Tutaj https://gardenspace.pl/ macie fajną ofertę na meble które do ogrodu zimowego też fajnie się nadadzą. Ja zamawiałam od tego producenta meble w zeszłym roku i jak do tej pory chwalę wybór. Są solidne, wytrzymałe, wykonane z materiału który jest odporny na ekstremalne temperatury i zmianę pogody. Sami zobaczcie.

 6. Witam Wszystkich tu zgromadzonych.

 7. Takie ogrody zimowe to cos pieknego, widzialem na wlasne oczy. Samemu ciezko to zaprojektowac ale z pomoca firm zewnetrznych jak najbardziej do zrobienia. Sasiedzi beda zazdrosic !!

  https://greengarden.waw.pl

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij