ogród zimowy

 1. Hej, czy ktoś z Was w swoim domu ma przeszklony taras? Jestem na etapie budowy domu i moim marzeniem jest właśnie zabudować taras i mieć ogród zimowy. Chciałam tylko najpierw zasięgnąć rady, jak to się sprawdza w praktyce.

 2. unikat, , napisał(a):

  Hej, czy ktoś z Was w swoim domu ma przeszklony taras? Jestem na etapie budowy domu i moim marzeniem jest właśnie zabudować taras i mieć ogród zimowy http://btm-eurolinx.pl/. Chciałam tylko najpierw zasięgnąć rady, jak to się sprawdza w praktyce.

 3. unikat, , napisał(a):

  Hej, czy ktoś z Was w swoim domu ma przeszklony taras? Jestem na etapie budowy domu i moim marzeniem jest właśnie zabudować taras i mieć ogród zimowy. Chciałam tylko najpierw zasięgnąć rady, jak to się sprawdza w praktyce.

  fajny pomysł masz juz cos?>

 4. Ja myślę właśnie nad tym aby zabudować swój taras na zwór ogrodu zimowego. Teraz robiłem nową aranżację, tutaj https://zumm.pl/tarasy-ogrodowe czerpałem inspiracje i udało mi się zrobić to co chciałem. Teraz mam nowoczesny taras z zadaszeniem, wygodnymi meblami i podświetleniem.

 5. Tutaj https://gardenspace.pl/ macie fajną ofertę na meble które do ogrodu zimowego też fajnie się nadadzą. Ja zamawiałam od tego producenta meble w zeszłym roku i jak do tej pory chwalę wybór. Są solidne, wytrzymałe, wykonane z materiału który jest odporny na ekstremalne temperatury i zmianę pogody. Sami zobaczcie.

 6. Witam Wszystkich tu zgromadzonych.

 7. Takie ogrody zimowe to cos pieknego, widzialem na wlasne oczy. Samemu ciezko to zaprojektowac ale z pomoca firm zewnetrznych jak najbardziej do zrobienia. Sasiedzi beda zazdrosic !!

  https://greengarden.waw.pl

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij