Olejki naturalne

 1. Hej jakie olejki naturalne polecacie? Zależy mi głównie na takich które można przyjmować jako suplement?

 2. Ze swojej strony polecam olejki konopne, są naprawdę bardzo dobre jako suplementy. Olejki też trzeba kupować w dobrych i sprawdzonych sklepach zielarskich ja przeważnie zamawiam na konopieizdrowie tutaj mam chociaż pewność że są dobrej jakości.

 3. kasia 111, , napisał(a):

  Ze swojej strony polecam olejki konopne, są naprawdę bardzo dobre jako suplementy. Olejki też trzeba kupować w dobrych i sprawdzonych sklepach zielarskich ja przeważnie zamawiam na konopieizdrowie tutaj mam chociaż pewność że są dobrej jakości.

  Ja również bardzo dobrze kojarzę sklep konopieizdrowie. Mają bardzo dobre produkty pochodzenia konopnego polecam

 4. O dość ciekawy temat odnośnie olejków konopnych, nie miałam okazji jeszcze ich testować chociaż dość sporo czytałam na temat zdrowego wpływu olejku konopnego na organizm człowieka.

 5. Jak szukacie natomiast sprawdzonych olejków do demakijażu to polecam ten -> https://www.orientana.pl/product/odzywczy-bio-olejek-demakijazu/. Jest najlepszy i w pełni bezpieczny.

 6. asiulaaaa, , napisał(a):

  O dość ciekawy temat odnośnie olejków konopnych, nie miałam okazji jeszcze ich testować chociaż dość sporo czytałam na temat zdrowego wpływu olejku konopnego na organizm człowieka.

  Ja też własnie nie testowałam jeszcze, jednak dużo czytałam na ten temat. Właśnie zamówiłam olejek konopny ze sklepu konopieizdrowie. Zobaczymy jak się sprawdzą.

 7. oleje z nasion

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij