Opaska żoładkowa

  1. Witam

    Całe życie walczę z otyłością. Nie wielką, ale jednak. Teraz w wieku 30 lat grozi mi cukrzyca. Niestety diety u mnie się nie sprawdzają. Na początku chudnę, a potem znów przebieram na wadze.

    Ostatnio czytałam na temat zmniejszenia żołądka i znalazłam coś jeszcze lepszego (chyba). Jest to opaska żołądkowa. Zabieg jest nieco mniej brutalny, a podobno daje podobne efekty. Jest we Wrocławiu klinika, która to robi (http://kcmclinic.pl/pl/dla-pacjentow/oferta/bariatria,128.htm). Niestety mój lekarz niewiele mi poradził. Stwierdził, że to nowa technika i mało popularna. Z jednej strony bardzo mi się to podoba, ale z drugiej boje się.

    Jakie są wasze zdania na ten temat? Macie jakieś uwagi lub rady? Może macie inne sposoby dobre dla mnie? Jestem otwarta na wszelką pomoc. Z góry bardzo wam wszystkim dziękuje! :)

  2. Jeśli inny sposoby zawodzą to też bym się zdecydowała na taki zabieg. W Warszawie wiem, że można go zrobić w szpitalu św. Elżbiety. Mój znajomy jest po pierwszej konsultacji - kwalifikuje się na zabieg. 4 lata próbował bezskutecznie schudnąć, niestety mimo to dalej tył. Doszedł teraz do ponad 150 kg, taka waga już niestety zagraża życiu, obciąża większość organów, stawy.

  3. ดˆà¹à¸žà¸§à¹à¸¸²:I have learned some points through your website post. One other subject I would like to say is that there are numerous games in the marketplace designed specially for preschool age little ones. They contain pattern identification, colors, dogs, and models. These commonly focus on familiarization as opposed to memorization. This keeps little children engaged without experiencing like they are learning. Thanks

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij