operacja wzroku

  1. Hej! Którą klinikę polecacie do operacji wzroku aby pozbyć się okularów, z soczewkami też u mnie nie najlepiej mam wade -7 i na jednym oku astygmatyzm.

  2. A skąd jesteś? Ja z Rzeszowa i u nas jest Optegra. Osobiście nie miałem korekcji ale wiem, że przeprowadzają tam takie operacje wzroku i ludzie sobie chwalą. Mają nowoczesny sprzęt. Z tego co wiem to astygmatyzm w wielu przypadkach tez nie stanowi problemu.

  3. Taka wada to już naprawdę spora. Wcale się nie dziwię, że zastanawiasz się nad laserową korekcją wzroku. Ja z -4 już nie widziałam innego wyjścia bo noszenie okularów czy soczewek było i tak uciążliwe. A szczególnie czas jak ich nie miałam, przebudzić się w nocy i pójść do łazienki to już był problem. W coraz większej ilości klinik takie zabiegi laserowej korekcji są wykonywane, polecam na pewno w Gliwicach https://pryzmat-okulistyka.pl/. Mają też poradnię w Rybniku i tak można przejść kwalifikacje do zabiegu. Korekcja nie trwa długo, w znieczuleniu miejscowym oczywiście. Różne metody korekcji są, wszystkiego się można na konsultacji dowiedzieć. Lekarze doradzają która w dany m przypadku będzie najlepsza. Mają tam świetnych specjalistów.

  4. Sporo osób ma do czynienia z tak zwaną dalekowzrocznością. Można o niej poczytać na stronie https://mojepierwszesoczewki.pl/co-to-jest-dalekowzrocznosc-objawy-i-leczenie/. Warto podjąć się leczenia, jeśli tego typu dolegliwość przeszkadza nam na co dzień.

  5. Ja mialam korekcję w Optegrze w Rzeszowie. Zabieg wykonywała u mnie doktor Magdalena Zamorska. Myślałam, że przez COVID zabieg będzie odwołany, ale na szczęście nie. W placówce wysokie procedury bezpieczeństwa, mało pacjentów, osobne przejścia, dezynfekcja, rękawiczki, wszystko jak trzeba. A lekarze to jak kosmici wyglądają, takie śmieszne fartuchy mają

  6. Ja też miałam zabieg w Optegrze, w tym, że w Krakowie. Zabieg wykonywała u mnie dr Edyta Sacha. Przemiła kobieta, dzięki niej nie stresowałam się aż tak mocno zabiegiem. A wszystko oczywiście poszło bezproblemowo :)

  7. Ja też miałam zabieg w Optegrze, w tym, że w Krakowie. Zabieg wykonywała u mnie dr Edyta Sacha. Przemiła kobieta, dzięki niej nie stresowałam się aż tak mocno zabiegiem. A wszystko oczywiście poszło bezproblemowo :)

  8. To Wy widzę, miałyście dziewczyny w Krakowie. ja miałam w Warszawie i zabieg robiła mi pani dr Katarzyna Skonieczna. Bardzo doświadczony lekarz po licznych szkoleniach za granicą ;)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij