operacja wzroku

  1. Hej! Którą klinikę polecacie do operacji wzroku aby pozbyć się okularów, z soczewkami też u mnie nie najlepiej mam wade -7 i na jednym oku astygmatyzm.

  2. A skąd jesteś? Ja z Rzeszowa i u nas jest Optegra. Osobiście nie miałem korekcji ale wiem, że przeprowadzają tam takie operacje wzroku i ludzie sobie chwalą. Mają nowoczesny sprzęt. Z tego co wiem to astygmatyzm w wielu przypadkach tez nie stanowi problemu.

  3. Taka wada to już naprawdę spora. Wcale się nie dziwię, że zastanawiasz się nad laserową korekcją wzroku. Ja z -4 już nie widziałam innego wyjścia bo noszenie okularów czy soczewek było i tak uciążliwe. A szczególnie czas jak ich nie miałam, przebudzić się w nocy i pójść do łazienki to już był problem. W coraz większej ilości klinik takie zabiegi laserowej korekcji są wykonywane, polecam na pewno w Gliwicach https://pryzmat-okulistyka.pl/. Mają też poradnię w Rybniku i tak można przejść kwalifikacje do zabiegu. Korekcja nie trwa długo, w znieczuleniu miejscowym oczywiście. Różne metody korekcji są, wszystkiego się można na konsultacji dowiedzieć. Lekarze doradzają która w dany m przypadku będzie najlepsza. Mają tam świetnych specjalistów.

  4. Sporo osób ma do czynienia z tak zwaną dalekowzrocznością. Można o niej poczytać na stronie https://mojepierwszesoczewki.pl/co-to-jest-dalekowzrocznosc-objawy-i-leczenie/. Warto podjąć się leczenia, jeśli tego typu dolegliwość przeszkadza nam na co dzień.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij