Operacja zaćmy

 1. U babci zdiagnozowano zaćmę i lekarz zapisał ją na zabieg na 2021 rok :( Nie możemy tyle czekać! Gdzie polecacie wykonać szybciej i pewniej taki zabieg? Czytałam, że Polacy masowo wyjeżdżają do Czech na zabiegi usunięcia zaćmy. Tu jest strona kliniki PROVISUS: http://operacjazacmy.info/ w czeskim Cieszynie, która ma świetną renomę, a na zabiegi czeka się jakieś 2 – tygodnie. Kwalifikacje odbywają się w polskich placówkach, na miejscu mamy możliwość wyboru soczewki, w cenę wliczone są leki okołozabiegowe, dokumentacja w języku polskim, opiekę polskiego personelu. Co Wy radzicie?

 2. Akurat ja znam tylko opinie o One Day Clinic właśnie w Czechach i sa one pozytywne. Uważam, że nie można tyle czekać na zabieg, zkoro można przejść go sprawnie w Czechach i jest on refundowany. Wiem ze w tym ODC to personel załatwiał ten zwrot kosztów, więc wszystko bez stresu. ;)

 3. Oferujemy najtańszy prywatny zabieg usuwania zaćmy, za pomocą fakoemulsyfikacji, bez oczekiwania w kolejce. Metoda ta polega na rozbiciu, przy pomocy ultradźwięków, zmętniałej soczewki i usunięciu jej rozbitych fragmentów. Potem na jej miejsce wszczepia się soczewkę sztuczną.

  http://pulsmed.com.pl/okulistyka/operacja-zacmy.html

 4. Mój tato też przechodził tam operację, bardzo sobie chwalił. ;)

 5. Bogdan, , napisał(a):

  Akurat ja znam tylko opinie o One Day Clinic właśnie w Czechach i sa one pozytywne. Uważam, że nie można tyle czekać na zabieg, zkoro można przejść go sprawnie w Czechach i jest on refundowany. Wiem ze w tym ODC to personel załatwiał ten zwrot kosztów, więc wszystko bez stresu. ;)

  Mój tato też przechodził tam operację, bardzo sobie chwalił. ;)

 6. Ja również polecam One Day Clinic. Cały zabieg u mojej babci przebiegł prawidłowo i bardzo profesjonalnie, a moment od zapisania się do zabiegu to było jakieś 3 tygodnie. W Polsce, gdy dostała diagnozę i chciała zapisać się na zabieg to lekarz powiedział, że to będzie za jakieś dwa lata... masakra. Wszystkim, którzy chcą szybko odzyskać sprawność widzenia polecam właśnie One Day Clinic, a na pewno każdy będzie zadowolony. Pozdrawiam

 7. Jak poprzednik, polecam OneDayClinic. Pozwolę sobie wymienić ich największe zalety
  dobrze to wszystko jest ograne logistycznie (wyjazd od Ostravy)
  przyzwoite ceny
  szeroki wybór soczewek
  bardzo mili lekarze
  czas oczekiewania nie dłuzszy jak miesiąc
  super obsługa telefoniczna bez zbędnego nagabywania na niewiadomo co

  Polecam to miejsce, jeżeli szukacie kliniki leczącej zaćmę, OneDayClinic będzie dobrym pomysłem!

 8. Potwierdzam to, co napisał użytkownik przede mną! To co oferuje One Day Clinic nie ma sobie równych! Ta klinika po prostu wyprzedza wszystkie inne na rynku polskim oraz czeskim. Dla mnie to nie był problem jechać do Czech, tym bardziej, że klinika oferuje transport w cenie pakietu

 9. Sporo słyszę o tej klinice w Czechach, ale wiem, że niewiele osób tak naprawdę stać na wyjazd zagranicę i taki zabieg. Bardzo dobre opinie o operacji zaćmy słyszałam jeśli chodzi o Blikpol, https://blikpol.pl/operacja-zacmy tutaj można zobaczyć spis za i przeciw, do tego jeszcze odpowiadają na pytania, które są najczęściej zadawane, więc to też fajna forma przyswojenia wiedzy i walki z lękiem przed takim zabiegiem. Czasami okazuje się, że lęk był niczym w porównaniu z tym, jak komfortowo się po takiej operacji żyje :)

 10. w Polsce można szybko zrobić

 11. W Warszawie moja znajoma miała zabieg w Ośrodku Mikrochirurgii Oka Mega-Lens https://operacjezacmy.pl/ w zeszłym roku. Nowoczesną metodę usuwania zaćmy mają, cenowo ok (od 3150 już się zaczynają zabiegi). Super zespół, nie widzę sensu też wyjeżdżać za granicę.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij