Opiekunka do osoby starszej

  1. Witam, chcę znależć osobe która byłaby w stanie profesjonalnie zająć się opieką nad osobą starsza z mojej rodziny, znacie może jakieś firmy/osoby na własciwym poziomie w tym zakresie którym można by powierzyć takie zlecenie? Teren Trójmiasta.

  2. Witam,
    Polecam "Twoją Gosposię" z Gdyni, bo korzystałam z jej usług. Szukałam opiekunki dla mojej mamy, która ma problemy z chodzeniem a ja nie zawsze mogę być przy Niej. Jestem bardzo zadowolona, kompleksowo - sprawdzają wszystko, robią testy psychologiczne, weryfikują referencje. Byłam spokojna, że znajdą właściwą osobę.  Panie w agencji są bardzo miłe, informują o wszystkim na bieżąco, odpowiadają na pytania, doradzają. Gorąco polecam! Podaję adres ich strony: www.twojagosposia.pl
    Pozdrawiam.

  3. Ja pracuję jako opiekunka za granicą od kilku lat. Wiadomo, że czasem bywa ciężko ale ogólnie ta praca daje mi też sporo radości i satysfakcji. Jeśli chodzi o agencję to wyjeżdzam z Promedica24 i szczerze tą firmę polecam. Oferują dobre stawki, prace na podstawie umowy i terminowe wypłacanie pensji. Z tego co wiem, to szukają teraz pracowników także warto spróbować.

  4. Jeżeli osoba starsza wymaga całodobowej opieki, to lepiej zdecydować się na dom opieki, bo alternatywą byłoby jedynie zatrudnienie dwóch opiekunek na zmianę, a to już koszta bardzo duże są. W Nowym Dworze Mazowieckim jest Dom Rodzinny. Seniorzy mogą liczyć tam na naprawdę dobrą opiekę. To miejsce gdzie z dużym szacunkiem się podchodzi do pacjentów, oby więcej takich.

  5. Akurat domy opieki to dobra sprawa. Jesli nie wiemy komu powierzyc naszego bliskiego to warto rozwazyc ofertę osrodka Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ Oferują opiekę dzienną lub calodobową, poza tym bardzo czesto organizuja roznego typu warsztaty dla seniorow. To dobre miejsce na spedzanie czasu i zawieranie nowych znajomosci

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij