Ortopeda w Krakowie z dobrym podejściem do dzieci

  1. Witam,
    potrzebuję informacji o jakimś dobrym ortopedzie z Krakowa. Najważniejsze żeby przyjmnował dzieci i miał do nich dobre podejście. Zależy mi na rzetelnym specjaliście, bo u kilku nie rozgarniętych już byłam i nie chcę popełniac tego samego błędu. Dlatego będę wdzięczna za opinie osób, które osobiście były u danego ortopedy.

  2. A interesuje Cię konkretna dzielnica? Czy to obojętnie? Znam jednego, ale bez sensu, żebyś jeździła całe miast. Chociaż facet jest dobry.

  3. a ja polecam Dr Szmurlo - lekarza rehabilitacji. Konsultuje dzieci w centrum rehabilitacji feel better na Ruczaju i ma ogromna wiedze i super podejscie. Rehabilitanci tez sa dobrzy.

  4. W Krakowie to znam tylko dr Więcka, bardzo rzetelny lekarz. Osobiście mogę polecić, chociaż nie mam porównania z innymi. Ale wydaje mi się ok.

  5. Ważne jest podjeście do pacjenta i jakość lecznia. Mogę się przyznać, że byłam już u kilku ortopedów i nie zawsze było najlepiej - i to właśnie w Krakowie.

  6. tak dr Więcek jest dobrym i sprawdzonym specjalistą , jest bardzo ceniony tutaj w Krakowie, ma dobre oko i przede wszytskim jest bardzo sympatyczny , ja wiem, że on przyjmuje w Nowej Hucie i na Prądniku Białym lae z tego co się orintuję to on tez ma taką aparaturę jakieś falę uderzeniową , dzięki czemu zmniejsza się ból także to jest bardzo fajne

  7. Ortopeda Warszawa http://znanyortopeda.pl/ jest moim zdaniem najlepszym specjalistą, bywam u niego z dziećmi często i zawsze są zadowolone z wizyty u niego

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij