Ortopeda w Krakowie z dobrym podejściem do dzieci

  1. Witam,
    potrzebuję informacji o jakimś dobrym ortopedzie z Krakowa. Najważniejsze żeby przyjmnował dzieci i miał do nich dobre podejście. Zależy mi na rzetelnym specjaliście, bo u kilku nie rozgarniętych już byłam i nie chcę popełniac tego samego błędu. Dlatego będę wdzięczna za opinie osób, które osobiście były u danego ortopedy.

  2. A interesuje Cię konkretna dzielnica? Czy to obojętnie? Znam jednego, ale bez sensu, żebyś jeździła całe miast. Chociaż facet jest dobry.

  3. a ja polecam Dr Szmurlo - lekarza rehabilitacji. Konsultuje dzieci w centrum rehabilitacji feel better na Ruczaju i ma ogromna wiedze i super podejscie. Rehabilitanci tez sa dobrzy.

  4. W Krakowie to znam tylko dr Więcka, bardzo rzetelny lekarz. Osobiście mogę polecić, chociaż nie mam porównania z innymi. Ale wydaje mi się ok.

  5. Ważne jest podjeście do pacjenta i jakość lecznia. Mogę się przyznać, że byłam już u kilku ortopedów i nie zawsze było najlepiej - i to właśnie w Krakowie.

  6. tak dr Więcek jest dobrym i sprawdzonym specjalistą , jest bardzo ceniony tutaj w Krakowie, ma dobre oko i przede wszytskim jest bardzo sympatyczny , ja wiem, że on przyjmuje w Nowej Hucie i na Prądniku Białym lae z tego co się orintuję to on tez ma taką aparaturę jakieś falę uderzeniową , dzięki czemu zmniejsza się ból także to jest bardzo fajne

  7. Ortopeda Warszawa http://znanyortopeda.pl/ jest moim zdaniem najlepszym specjalistą, bywam u niego z dziećmi często i zawsze są zadowolone z wizyty u niego

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij