pekajace naczynka

  1. czy przez tabletki anty moga mi pekac naczynka na nogach i twarzy ?? ??

  2. Każda terapia hormonalna powoduje obciążenie układu krążenia. Sama zażywam tabletki i liczę się z wszystkimi efektami ubocznymi ich działania. Popękane naczynka na twarzy możesz usunąć laserem, jeżeli chodzi o wzmocnienie naczynek polecam Ci harmonelle, na ostatniej wizycie ginekolog dał mi próbki i od tamtej pory ją stosuje. Na nogach pajączki są mniej widoczne, mam lśniące włosy i mocne paznokcie - takie trzy w jednym za sprawa jednej kapsułki dziennie.

  3. Stosując tabletki anty mogą wystąpić u Ciebie problemy z naczynkami, idź do dobrego ginekologa który dobierze odpowiednie dla Ciebie tabletki anty i da Ci skierowanie na badania układu krzepnięcia :) Polecam tutaj poszukać https:/ranking.abczdrowie.pl/

  4. Na pękające naczynka dobre są zabiegi laserowe np. u Dr Preibisza w Warszawie - http://www.preibisz.com/zabiegi/laserowe-usuwanie-naczynek/ . Takiego efektu nie uzyskasz kremami, a laser pomoże Ci się skutecznie i pewnie pozbyć pajączków. Bardzo polecam.

  5. Bardzo możliwe, że to wina antykoncepcji hormonalnej. Żylaki, pajączki mogą się powiększać, zanim zaczniemy przyjmować tabletki trzeba wykonać stosowne badania dlatego. A na obecny problem również polecam laserowa usuwanie naczynek https://gaboscm.pl/usuwanie-zylakow-i-laserowe-usuwanie-naczynek/ . Zabieg mało inwazyjny, krótki, w pełni bezpieczny. Nie boli, daje szybkie efekty. Można zapisać się do poradni flebologicznej w Centrum Medycznym Gabos w Piekarach Śląskich jak najbardziej. Specjalista oceni czy zabieg jest wskazany, na ewentualne żylaki też mają sprawdzone sposoby.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij