Plamy na Twarzy od słońca

  1. Dlaczego powstają i w jaki sposób leczyć plamy ze słońca,przebarwienia w kolorze brązu.pojawiają się na czole nad ustami(wąsy) pod oczami

  2. Idź do dermatologa od razu. To może być bielactwo, taka choroba, gdzie pojawiają się plamy na skórze, które się nie opalają. Moja koleżanka to ma i musi się smarować filtrami 50 czy jeszcze mocniejszymi, nie może się wystawiać na słońce bez tego w ogóle. Skonsultuj się z dermatologiem.

  3. jesli tylko są na twarzy no nie wydaje mi się żeby było to bielactwo -pojawia się też na rękach ale nie jestem lekarzem i nie mogę wydawać diagnoży moja mama kiedy ma przebarwienia od słonca to stosuje krem z mary cohr o nazwie krem rozjaśniający - który reguluje nadmierną pigmentacje skóry.

  4. WIdziałam w aptece kosmetyki Siquens. Może któryś z nich?

  5. Na takie przebarwienie dobrze działa Acnederm, możesz też miejscowo używać peelingów domowych z kwasami (chociaż najlepiej udać się na taki zabieg do kosmetyczki). No i najważniejsze - zawsze noś wysoki filtr (50), nakładaj parę razy dziennie, jeśli nasłonecznienie jest duże.

  6. mi tez się nad ustami skóra nie opala, więc wyglądam jak jakaś wąsatka :/ dramat

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij