Pominąłem tabletkę antykoncepcyjną

  1. Witam.
    Mój problem wygląda następująco.
    Od 4miesiący przyjmujemy tabletki antykoncepcyjne novynette. Ostatnia miesiączka trwała od 29lutego do 2marca tego dnia przypadło rozpoczęcie 4 opakowania tabletek novynette, tak też zrobiłam. Wzięłam tabletki w środę, czwartek, piątek w piątek doszło do współżycia z moim partnerem z wtryskiem we mnie, w sobotę następnego dnia zapomniałam o tabletce. Od niedziela do dnia dzisiejszego zażywam regularnie. Czy jest możliwość, że doszło do zapłodnienia? Kiedy najlepiej wykonać test ciążowy?

  2. Może przemyśl zmianę tabletek na plasterki. Zmiana raz w tygodniu jest o wiele mniej kłopotliwa niż codzienne pamiętanie o pigułce.

  3. Ja żeby nie pominąć tabletki to mam taką aplikacje różowe lusterko na telefonie co przypomina mi o ich braniu bardzo pomaga :) Warto sobie taka aplikacje ściągnąć.

  4. Znam, bardzo fajna apka. Jak już zdarzy Ci się zapomnieć to jest tam też taka opcja, która podpowiada Ci co zrobić, biorąc pod uwagę jaki to był dzień cyklu, ile godzin się spóźniłaś itd.

  5. Może pomyśl o pigułkach bez robienia przerwy? Trudniej o nich zapomnieć, bo nie wybijasz się z rytmu, Ja biorę vibin 21+7 placebo

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij