portale kobiece

  1. Cześć dziewczyny. Macie jakieś ulubione portale dla kobiet? Ja np. uwielbiam czytać świeże ploteczki o gwiazdach. Mim faworytem jest http://www.kobietkowo.pl/gwiazdy/plotki-o-gwiazdach/. Ale chętnie poznam jakieś nowe :)

  2. Tego nie znam.

  3. Najlepiej chyba w google wpisać portale kobiece w internecie i z wyników coś wybrać.

  4. Jest tego pełno - praktycznie każdy portal informacyjny ma taki dział plotkarski typu pudelek itp.

  5. Ja takie portale też lubię odwiedzać. A ostatnio też chętnie czytam blogi kobiet, które opisują jakich zmian dokonały w życiu na lepsze, np. zaczęły ćwiczyć, przeszły na dietę, zmieniły pracę. Pisza o tym, skąd brały siły, motywację itd. To jeden z fajniejszych blogów i wpisów http://jestessuper.com/2016/03/01/moja-wielka-inspiracja-mateusz-grzesiak/

  6. Jestem na kilku portalach i bardzo lubię, kiedy ktoś konkretnie odpowiada na moje pytania, albo dzieli się konkretnym linkiem. Dla mnie osobiście bardzo cenne były porady, które otrzymałam ze strony http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-negocjowac-podwyzke/. Rozmowy o podwyżce mnie przerastały, ale po przeczytaniu, jak się do tego zabrać, nabrałam pewności i dopięłam swego.

  7. Dla kobiet planujących ślub mam fajny portal, można tam też znaleźć wyszukiwarkę firm zajmujących się organizacją wesela itp. np. te https://slubi.pl/firmy/upominki-dla-gosci-weselnych/ produkujące upominki dla gości. Mnie bardzo ten katalog pomógł :)

  8. Wszystko zależy od zainteresować, ja na ogół czytam wiadomości. Natomiast moja koleżanka z pracy jak mamy wolną chwilę to uważa, że wszelkie serwisy randkowe itp., są najlepszymi portalami kobiecymi, jakie mogą istnieć. :D Niestety w małżeństwie jej nie wyszło i poszukuje miłości poprzez ogłoszenia matrymonialne online https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-oferty-matrymonialne. Jakby nie patrzeć, jest to w ostatnich czasach tak samo dobra metoda, jak spotkania w kawiarniach itp. :)

  9. Jeśli ktoś nie ma zbyt dużego doświadczenia w korzystaniu z portali społecznościowych ale i tez randkowych powinien najpierw zapoznać się z artykułem na stronie https://wrealu24.pl/wplyw-socialmediow-na-relacje-pomiedzy-ludzmi/. Nie ma jednak nic złego w zapisaniu się na portal i szukaniu znajomych przez internet tylko trzeba pamiętać o zachowaniu ostrożności

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij