Poszukuję lekarza do prowadzenia trudnej ciąży.

  1. Witam Was kochani! Zwracam się do Was z wielką prośbą. Mój dotychczasowy lekarz prowadzący niestety wyjechał bez polecenia mi kogokolwiek i teraz mam poważny problem. Mam trudną ciążę, większość czasu muszę leżeć, a teraz dodatkowo nie wiem, do kogo w razie czego zwrócić się z pytaniami, jakby pojawiły się jakieś niepożądane objawy. Dlatego też chciałabym mieć jakiegoś zaufanego lekarza. Generalnie jestem osobą już też nie młodą, która ma problemy z nadciśnieniem, więc zależy mi na tym, by lekarz był profesjonalistą, który nie będzie się bał poprowadzić takiej ciąży.

  2. A to Twoja pierwsza ciąża, czy jak? Bo jeśli kolejna, to teoretycznie nie powinno być tak źle. Ja na Twoim miejscu rozejrzałabym się może po szpitalach specjalistycznych, który jest przede wszystkim sprofilowany na określoną usługę medyczną, może nawet jakiś uniwersytecki. Z doświadczenia wiem, że wybierając kliniki, które są sprofesjonalizowane, można trafić na najlepszych lekarzy.

  3. Wybacz koleżanko, ale to jednak publiczna służba zdrowia, nie od dzisiaj wiadomo, że kobieta w ciąży (i nie tylko) jednak powinna znaleźć lekarza, który przyjmuje prywatnie. Ja byłam już w tylu przychodniach i szpitalach publicznych, że na dzień dzisiejszy nie zamierzam przekroczyć progu żadnego szpitala.

  4. Wydaje mi się, że koleżanka trochę generalizuje. Nie twierdzę, że ogólny stan naszej służby zdrowia jest dobry, ale można tam znaleźć naprawdę dobrych lekarzy, którzy też mają swoją praktykę prywatną. Nawet jeśli wybrać się do szpitala, by po prostu poznać dobrego lekarza, do którego można by później uczęszczać do jego prywatnego gabinetu. Ale wracajac do pytania koleżanki. Słuchaj, moja jedna znajoma z pracy jest obecnie w ciąży i ona jest cukrzykiem, więc nie trudno u niej o powikłania. Zapytałam jej do jakiego lekarza ona chodzi, to powiedziała mi, że prowadzi ją dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit specjalista ginekolog-położnik w Szpitalu Klinicznym UM w Poznaniu. Jak mówiła, kobieta nie tylko z wykształceniem, ale i podobno bogatym doświadczeniem. Może ją warto sprawdzić?

  5. Hej! Zdecydowanie również polecam panią doktor. Moja żona była przez nią prowadzona w ciąży, a podobnie jak koleżanka, musiała przez cały czas leżeć. Wcześniej praktycznie cały czas mieliśmy problemy z poronieniami i już mieliśmy dać sobie spokój… wtedy trafiliśmy na panią doktor, która nam wyjaśniła, jak dbać o żonę, aby jej ciąża, pomimo iż nie łatwa, przebiegała względnie spokojnie. Teraz mamy śliczną córeczkę. Pani doktor ma swoją stronę internetową: http://ginekolog-poloznik.org/ Zresztą, jakbyś miała jakiekolwiek pytania , to możesz się skontaktować telefonicznie z Panią doktor.

  6. O to nawet by się świetnie składało, jak to Poznań, bo jesteśmy z okolic. Na pewno się z nią skontaktuję i dopytam. Mówię Wam, jak ten mój lekarz wyjechał, to autentycznie poczułam się… porzucona i samotna trochę z tym. Tutaj mam nadzieję na bardziej profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki kochani i pozdrawiam!

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij