poszukuję pilnie dobrej poradni psychologicznej online

 1. najlepiej niedrogo. dzieki!!!

 2. W Poradni Osobistej jest Ilona Łobejko - bardzo fajna pani psycholog! polecam ją.

 3. Polecam porady Elżbiety Kalinowskiej, ma doświadczenie i kwalifikacje.

 4. Polecam poraqdy online by skype prowadzone przez terapeutki z fundacji Kobiece Serca.

 5. Ja polecam Centrum SYSTEMA. Mają poradnię online. Jest naprawdę niedrogo a profesjonalnie. Zachęcam. Wystarczy się zarejestrować, opłacić wybraną usługę i poczekać aż psycholog się skontaktuje, a kontaktuje się naprawdę szybko. Polecam.

 6. Ja też polecam Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego SYSTEMA. Korzystałam z sesji gg, ale też wymieniałam z panią psycholog maile. Tak jak poprzedniczka uważam, że jest niedrogo w porównaniu z innymi poradniami online. Z innych nie korzystałam więc nie wiem jak pracują, ale tę mogę Wam szczerze polecić. Szybko odpowiadają... Pani psycholog z którą rozmawiałam była bardzo fajna... Rozmowy z nią dużo mi dały.

 7. Kongo, czy mogłabyś podać adres strony internetowej tej poradni online?

 8. Przepraszam, za pomyłkę, miało być kingo :)

 9. Jakoś nie wierzę w poradnie online. Mam takie wyobrażenie (może błędne), że psycholog pomoże tylko w realnym kontakcie. A online to tylko taka namiastka.

 10. telmedicin - popieram, też korzystałam, bardzo sobie chwalę. Fajnie by było, jakby mieli jeszcze psychologa, może kiedyś :P

 11. Jeśli leczyć nałogi to u nas. Jestesmy Poradnią Rodzinną przy fundacji "AKITA". Nasze usługi są bezpłatne. Można u nas zasięgnąc porady lekarza rodzinnego, psychologa, pedagoga. W sprawach uzależnień stosujemy innowacyjne metody. Oferujemy też mediacje rodzinne i małżeńskie.
  Nasz adres: Wrocław, ul.Kochanowskiego 34/2
  ZAPRASZAMY

 12. rekomenduję Centrum SYSTEMA do ich dobrze jest uregulowana taka praca

 13. Poradnia online to nie to samo co osobista psychoterapia. Niestety, nie wszystko można załatwić drogą internetową.

 14. Poradnią internetową nic nie zdziałasz. Musisz poszukać pomocy w specjalistycznym ośrodku. Mental Relax House to świetna placówka.

 15. Uważam, że nie mając możliwości skorzystania z tradycyjnej terapii warto skorzystać z terapii online - jest to szybsza i mniej kosztowna forma pomocy, poza tym taka terapia pozwala pozostać w miarę anonimowym, co dla niektórych osób jest bardzo ważne. Terapie online, konkretnie przez Skype prowadzą m.in. tutaj http://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ w Klinice PsychoMedic.pl - mają wielu dyplomowanych, doświadczonych psychoterapeutów, są naprawdę dobrzy, także polecam.

 16. Sama w sobie to nie jest poradnia psychologiczna online ale umożliwiają wizyty za pośrednictwem telefonu bądź internetu https://psychoterapiacotam.pl/ . Poradnia ogólnie w Warszawie, na stronie są wszystkie dane kontaktowe. W gabinecie można zapisać się w 4 lokalizacjach. Mają najlepsze opinie, specjaliści mocno angażują się w terapie i przyjmują wszystkich, bez względu na wiek i problem.

 17. Obecnie przez pandemię większość osób przyjmuje pacjentów zdalnie. Także psychologów. Jedną z takich osób jest psycholog, seksuolog Warszawa psycholog LGBT+ Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/ . Polecam tego specjalistę.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij