Potrzebny mi dobry dentysta w Krakowie

  1. Kogo byście polecili?

  2. Ja aktualnie uczęszczam do gabinetu stomatologicznego, który znajduje się na Batorego ( daję adres strony gabinetu: https://studiose.med.pl/nasze-uslugi/wybielanie-zebow/ ). Wprawdzie jest to dla mnie drugi koniec miasta ale wolę dojechać i przynajmniej nie martwić się,że badanie będzie mnie bolało. Profesjonalna obsługa, jest to w zasadzie pierwszy stomatolog, u którego znieczulenie mnie nie boli ( u niektórych stomatologów boli to o wiele bardziej niż samo badanie ...).
    Swego czasu trafiłem tam z dużymi ubytkami w uzębieniu ponieważ byłem kilka lat za granicą i trochę sie zaniedbałem. Na szczęscie doprowadzili mnie do porządku.

  3. W Krakowie gabinetów stomatologicznych nie brakuje. Ważne jednak, żeby korzystać ze sprawdzonych miejsc, w których usługi są na wysokim poziomie. Jeśli będziecie musieli skorzystać z zabiegów leczenia kanałowego to zerknijcie na ofertę Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/endodoncja . Centrum oferuje bardzo dobra diagnostykę oraz leczenie pod mikroskopem. Zabiegi wykonywane są przy wykorzystaniu nowoczesnego znieczulenia dlatego są bezbolesne.

  4. Jednym z bardziej profesjonalnych center stomatologicznych w Krakowie jest Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń. Mają tam szeroki zakres usług jeżeli chodzi o stomatologię, od wyleczenia zęba lub jego "uzupełnienie", po zadbanie o całościowy wygląd uśmiechu.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij