Praca dla studenta

 1. Jeśli chcesz rozpocząć pracę w marketingu to znakomitym początkiem może być właśnie call center. Praca dla studenta w Tarnowie - https://ccig.pl/praca/tarnow/ bądź innym oddziale firmy CCIG zagwarantuje Ci bogatą ofertę szkoleń, pakiet socjalny a przede wszystkim miłą atmosferę pracy w miejscu w którym naprawdę możesz rozwinąć skrzydła

 2. Moim zdaniem studenci już w czasie studiów lub nauki zawodu powinni szukać pracy związanej z ich wykształceniem. Dzięki temu zdobywają doświadczenie. Przykładowo taki elektryk. Jak widać tutaj: http://odkryty.net/praca-elektryka-ile-zarabia-co-robi-elektryk-czy-elektryk-to-... jest to dobry zawód i warto na niego stawiać.

 3. Skoro jesteśmy przy temacie studenckiej pracy, to i ja zadam wam pytanie: jaka była wasza pierwsza praca?

 4. Ja pracowałam przy roznoszeniu ulotek, klasyka.

 5. A ja siedziałam na portierni budynku biurowego. I bardzo często nie mogłam poradzić sobie z ogarnięciem osób wchodzących do obiektu. Na szczęście nie pracowałam tam długo, a później dowiedziałam się, że podobno zainstalowali tam urządzenia kontroli dostępu https://www.jawacontrol.pl/, które ułatwiły bardzo pracę mojej następczyni.

 6. Ja na studiach dorabiałem przy roznoszeniu ulotek

 7. A kto teraz zatrudni studenta bez doświadczenia? Galeria handlowa albo kebab.......

 8. Studenci mają o tyle łatwiej, że zawsze mogą zrobić jakiś kurs/szkolenie i nabyć trochę doswiadczenia. Tak jak mój brat-od zawsze interesował się komputerami, ale studiuje geodezję. Można powiedzieć że informatyka to jego pasja i dodatkowe źródło zarobku. Do tej pory pracował na tych darmowych programach, ale planuje w maju zrobić kilka dodatkowych kursów i kupić porządny program, na przykład PhpStorm -ktoś może używał i się wypowie? Najtaniej udało nam się go znaleźć tutaj https://www.vebo.pl/phpstorm Jeśli PhpStorm okaże się być dobry to pieniądze szybko się zwrócą szybko

 9. Zauważyłam, że teraz pracodawca szuka pracownika, a nie odwrotnie. W Polsce pojawia się coraz to więcej nowych stanowisk.

 10. Z tego co mogę Wam polecić z własnego doświadczenia to praca w sprzedaży. Jestem zatrudniona w tym sektorze już kilka lat i naprawdę bardzo mi się to podoba, a co najważniejsze nie narzekam na finanse. Zachęcam do przeczytania artykułów na temat sprzedaży na stronie https://www.esprzedawca.pl/artykuly_o_sprzedazy/ . Może to odpowie na wszelkie Wasze pytania i wątpliwości związane z karierą sprzedawcy i dowiecie się czy jest to opcja dla Was ;)

 11. Myślę, że w czasie studiów warto jest rozpocząć wolontariat (tutaj https://sprzedajemy.pl/praca/wolontariat jest dużo ofert). Sporo moich znajomych właśnie od tego zaczynało. Dzięki temu nawiązali kontakty, które ułatwiły im znalezienie pracy po studiach.

 12. W medicover szukają czesto do contact center wiec typowo dla studentów czy matek wychowujacych dzieci. Mozna sobie dorobic jak ktos potrzebuje. Przyjmują z róznym stażem i róznym doświadczeniem zawodowym. Wszystkiego uczą na miejscu, wiec mozna tez zdobyc spoko doswiadczenie na start do swojego CV

 13. Jestem ciekawa, czy ktoś z Was szuka pracy jako agent ubezpieczeniowy? Znalazłam wiele ofert firmy MetLife, która jest polecana w wielu miejscach w sieci http://forum.gazeta.pl/forum/w,23,143282101,143282101,Praca_w_Metlife_Amplico_wa... uważam, że można zarobić fajne pieniążki.

 14. Wydaje mi się że dla student dobrym wyborem będzie praca w gastronomii, można wtedy fajnie dopasować sobie grafik do zajęć. W tym https://moviement.pl/okresowe-badania-medyczne-w-pracy-co-warto-o-nich-wiedziec/ artykule piszą o badaniach medycznych które będzie trzeba wykonać przed pójściem do takiej pracy.

 15. Długo zastanawiałam się jak dorobić sobie do studiów i postanowiłam założyć sobie konto na portalu https://www.escort.pl/ był to świetny pomysł. Teraz mam wielu klientów, a anonse erotyczne, które wstawiam są z tego co widzę dużym zainteresowaniem.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij