Prezenty ślubne dla rodziców

  1. Czy macie jakieś fajne propozycje na prezent dla rodziców przy ślubie? Na ślubie koleżanki rodzice dostali taki obraz tzw drzewko z życzeniami. Znalazłam ciekawszy wzór na http://sklep.tuprezenty.pl/ i w dobrej cenie, bo 110zł, gdzie normalnie na alli minimalna cena za takiej wielkości obraz to 140zł. Jak oceniacie taki prezent w trakcie ślubu dla rodziców?

  2. Moi rodzice niedługo obchodzą jubileusz i każdy szykuje dla nich jakiś prezent. Nawet moja córcia chce dla dziadków zrobić miłą niespodziankę. Znalazła ofertę takich obrazów malowanych po numerach https://www.taniomania.pl/t/malowanie-po-numerach i poprosiła, abym pomogła jej wybrać jakiś ładny pejzaż. W sumie też byłabym chętna stworzyć jakieś dzieło i może zamówię nawet kilka takich obrazów do domu.

  3. czyli warto poświecić więcej czasu na wybór odpowiedniego prezentu

  4. Można opłacić podróż dla rodziców. Cała rodzina pewnie chętnie się na nią zrzuci.

  5. U nas na ślubie mamą dawaliśmy lasy w słoiku tatusiowie dostali kosze ze słodyczami i buteleczką dobrego trunku, wszystkie prezenty zamawialiśmy z poczty kwiatowej. Kosze były ładnie zapakowane, te duże słoje z roślinkami w środku też cieszyły oko.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij