Problemy w związku i deprasja. Czy warto iść na terapię dla par?

  1. Popadam w depresję przed narastające problemy w związku w ostatnim czasie. Zastanawiam się nad jakąś terapią, lub grupą wsparcia. Co sądzicie, ma to w ogóle sens? chciałabym poprawić relację w związku.

  2. a Twój partner też chce pójść na terapię?

  3. Znam osoby, które korzystały z takich terapii i z tego co wiem to terapie okazywały się być pomocne. Tu masz namiar na dobre terapie dla par https://www.kochamzabardzo.pl/

  4. Tolek ma racje, też znam kilka osób, które miały stycznośc z tego typu terapiami i wyszło im to na dobre. Na tej stronie Kochamzabardzo.pl są też opisane różne grupy wsparcia do których można się zapisać, może to też jest jakaś opcja.

  5. Udało mi się namówić partnera na terapię dla par i prawdopodobnie skorzystamy z tego https://www.kochamzabardzo.pl/psychopomoc/terapia-dla-par , dziękuje za namiar i odpowiedzi :) dużo ostatnio rozmawiamy i jestem dobrej myśli.

  6. Super :) bardzo dobrze, że udało się namówić na to partnera. Ja też swego czasu byłam na takiej terapii z moim mężem i wyszło nam to na dobre. Terapie dla par są potrzebne gdy nastaje kryzys.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij