przedawkowanie srodkow przeciw bólowych

  1. Witam. Mam mały problem. Polega on na tym ze tydzien temu przedawkowalam pyralgine. 27g ok 54 tabletek. Zle sie poczulam wiec wrocilam do domu. Mialam typowe objawy przedawkowania. Przez 2 dni nic nnie jadlam, duzo pilam herbaty, wymiotowalam i caly czas spalam. 3 dnia czulam mdlosci, bylam oslabiona, ale powoli wracalam do normy. Przez kolejne 3 dni mdlosci ustapily, po mimo tego ze caly czas czulam smak tabletek w przelyku. Dzisiaj znow czuje mdlosci i smak tabletek w przelyku. Boli mnie zoladek wiec od rana nic nie jadlam, jedynie wypilam 3 herbaty. Do tego doszedl bol po lewej stronie pod rzebrami ktory szybko mija, oslabienie, lekkie klocie w klatce piersiowej i spadek cisnienia, lekka goraczka ktora od tygodnia pojawia sie przy wystapieniu objawow... Moje pytanie jest takie czy powinnam udac sie do lekarza, czy zrobic jakies badania i jakie... Boje sie ze trafie do szpitala czy jest takie ryzyko? Prosze o pilna rade

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

POLECANI PRODUCENCI

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij