radca prawny

  1. Dzień dobry. Poszukuję bardzo dobrego i profesjonalnego radce prawnego, który pomoże mi i doradzi w sprawie o odszkodowanie, ponieważ dopiero co się przeprowadziłam do Wrocławia i nie mam zbyt wielu znajomości. znajomy polecił mi świetną firmę https://radca-az.pl/odszkodowania podobno są najlepsi

  2. Szukacie porad prawnych? Ja bym na poradach od innych użytkowników nie polegała. Najlepiej udać się po pomoc do prawnika, adwokata. Tu może oferta od https://tatianaparma.pl/ was zainteresować.

  3. Jeśli potrzebujecie dobrego specjalisty od prawa administracyjnego, prawa spadkowego, prawa leśnego lub łowieckiego to polecam kancelarię pani Magdaleny Adamczewskiej - http://www.adamczewska.com.pl/ . Jest on doświadczonym radcą oraz mediatorem, wpisanym na listę stałych mediatorów. Działa na terenie całego kraju. Ma duże doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas wieloletniej współpracy z samorządami. Jest osobą godną zaufania, do każdej sprawy podchodzi z zaangażowaniem, wykazuje nie tylko fachową wiedzę, ale też empatię i troskę o dobro klienta. mediatorem, wpisanym na listę stałych mediatorów. Działa na terenie całego kraju. Ma duże doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas wieloletniej współpracy z samorządami. Jest osobą godną zaufania, do każdej sprawy podchodzi z zaangażowaniem, wykazuje nie tylko fachową wiedzę, ale też empatię i troskę o dobro klienta.

  4. Posiadam sporą firmę, która ma już wieloletnie doświadczenie na rynku. Mieliśmy do tej pory zatrudnionego radcę prawnego, ale się nie sprawdził. Dlatego zaczęłam szukać profesjonalnej kancelarii do pełnej obsługi prawnej mojej firmy. Myślę, że kancelaria adwokacka Wojas Pawlak podołałaby zadaniowi.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij