Rehabilitacja dzieci w Warszawie

 1. Proszę o informację gdzie można wybrać sie na rehabilitację dziecka w Warszawie.Chodzi tutaj o stan po złamaniu nogi.

 2. Określ czy na fundusz czy prywatnie.

  Jesli chcesz wybrać się na nfz to polecam dopytać się o terminy:
  w poradniach przyszpitalnych
  fizjoarenie
  las med

  Jeśli jednak bierzesz pod uwage również wybranie się prywatnie to zapisz sie do Balumedu:
  http://balumed.pl/uslugi/rehabilitacja-fizjoterapia/rehabilitacja/ - mają świetną kadrę fizjoterapeutów którzy znają sie na tym co robią.

 3. a rehabilitacja niemowlaka? prawdopodobnie obniżone napięcie, nie chce pracować.

 4. mama spróbuj w Radzyminie w CM Panorama, rehabilitują tam z powodzeniem maluszki z problemami. Bratowa z wcześniakiem do nich jeździła, stosują nowoczesne metody i baardzo szybko widać efekty. Plus oczywiście praca w domu z dzieckiem, zajęcia z rehabilitantem to za mało by wyrównać nieprawidłowości. Ale w Panoramie bardzo wspierają rodziców, uczą by pracowali z maluchem równie efektywnie jak oni na wizycie.

 5. W Warszawie na pewno na dobrą rehabilitację/fizjoterapię można liczyć w poradni FitMedica. Tutaj https://www.fitmedica.pl/poradnia-rehabilitacyjna-fizjoterapia/ zapoznajcie się ze szczegółami. W przypadku dzieci po jakimkolwiek urazie rehabilitację trzeba wykonać od razu, więc najlepiej właśnie prywatnie.

 6. Ja osobiście polecam zajrzeć na stronę https://www.terapiaimpuls.pl/. Mają świetnych specjalistów, na których można liczyć i z którymi widać świetne efekty.

 7. Ja korzystam z rehabilitacji w Katowicach i jestem naprawdę zadowolona. Czasami jest tak, że normalny fizjoterapeuta potrafi też się zająć dziećmi trzeba tylko zadzwonić i się dowiedzieć, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany moim sprawdzonym miejscem, to zostawiam tutaj link https://sprawdzonyfizjoterapeuta.pl/fizjoterapeuci/katowice+slaskie ;)

 8. Obawiam się, że jednak trudno byłoby dowozić dziecko na zabiegi rehabilitacyjne ze stolicy na Śląsk. Jednak zawsze lepiej szukać lokalnie. Przy czym w stolicy na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę Centrum Medycznego Gamma. Mamy tutaj do wyboru dwa ośrodki, na Mokotowie przy Bobrowieckiej 8, a także na Mokotowie. Na pewno szybko dostaniemy się tutaj do dobrego specjalisty, a tym samym mamy szansę na bardzo dobre efekty kuracji :) .

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij