Rehabilitacja dzieci w Warszawie

 1. Proszę o informację gdzie można wybrać sie na rehabilitację dziecka w Warszawie.Chodzi tutaj o stan po złamaniu nogi.

 2. Określ czy na fundusz czy prywatnie.

  Jesli chcesz wybrać się na nfz to polecam dopytać się o terminy:
  w poradniach przyszpitalnych
  fizjoarenie
  las med

  Jeśli jednak bierzesz pod uwage również wybranie się prywatnie to zapisz sie do Balumedu:
  http://balumed.pl/uslugi/rehabilitacja-fizjoterapia/rehabilitacja/ - mają świetną kadrę fizjoterapeutów którzy znają sie na tym co robią.

 3. a rehabilitacja niemowlaka? prawdopodobnie obniżone napięcie, nie chce pracować.

 4. mama spróbuj w Radzyminie w CM Panorama, rehabilitują tam z powodzeniem maluszki z problemami. Bratowa z wcześniakiem do nich jeździła, stosują nowoczesne metody i baardzo szybko widać efekty. Plus oczywiście praca w domu z dzieckiem, zajęcia z rehabilitantem to za mało by wyrównać nieprawidłowości. Ale w Panoramie bardzo wspierają rodziców, uczą by pracowali z maluchem równie efektywnie jak oni na wizycie.

 5. W Warszawie na pewno na dobrą rehabilitację/fizjoterapię można liczyć w poradni FitMedica. Tutaj https://www.fitmedica.pl/poradnia-rehabilitacyjna-fizjoterapia/ zapoznajcie się ze szczegółami. W przypadku dzieci po jakimkolwiek urazie rehabilitację trzeba wykonać od razu, więc najlepiej właśnie prywatnie.

 6. Ja osobiście polecam zajrzeć na stronę https://www.terapiaimpuls.pl/. Mają świetnych specjalistów, na których można liczyć i z którymi widać świetne efekty.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij