Rehabilitacja dzieci

  1. Znacie może jakieś fajne ośrodki rehabilitacyjne w Polsce gdzie można przyjechać z dzieckiem na dłuższy turnus? Jeździmy teraz w sumie do ośrodka Stobno i jesteśmy bardzo zadowoleni. zawsze przyjmują nas tam z uśmiechem na twarzy, a syn ma świetnie dobierane zabiegi. zauważam, że zaczyna sie po nich otwierać, lepiej reaguje, a taka dłuższa rehabilitacja bardzo mu słuzy.

  2. A tak, ja też znam ten ośrodek. Do Stobna bardzo lubimy przyjeżdżać z córką na takie turnusy rehabilitacyjne. Zauważyłam, że bardzo lubi hipoterapię, po której się otwiera. W ogóle po dłuższym pobycie w ośrodku i ciągłych rehabilitacjach córka czuje się znacznie lepiej, nie tylko fizycznie, ale także psychicznie. Bardzo lubimy tam wracać.

  3. Ja też zabieram mojego syna do ośrodka Stobno na turnusy. Lubi tam jeździć, bo zauważamy dużą różnicę w jego zdrowiu i aktywności fizycznej. Syn lepiej się czuje po takich długich zabiegach i rehabilitacji. Ma tam zresztą indywidualnie dobierane zabiegi, a w ośrodku panuje świetna atmosfera.

  4. Ja co prawda nie korzystałam z ich usług, ponieważ nie miałam takowej potrzeby. Natomiast wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat http://www.villamedica.pl/ która znajduje się we Wrocławiu. Pacjenci są bardzo zadowoleni, także moim zdaniem warto.

  5. W przypadku dzieci na pewno warto postawić na coś sprawdzonego i skutecznego. Ja polecam stronę https://www.terapiaimpuls.pl/ - jeśli jesteście z Warszawy to zdecydowanie warto z nich skorzystać. Dzięki temu rehabilitacja będzie przeprowadzona tak jak należy.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij