Reklama firmy?

 1. Witajcie. Poszukuje nietuzinkowych sposobów na reklamę firmy. Znalazłem chociażby takową firmę: http://www.vizer.pl/ - interesuje mnie co myślicie o tym? Może jeszcze macie inne pomysły na reklamę firmy? Pozdrawiam

 2. Teraz na czasie jest e-marketing bo jest niezwykle skuteczny a stosunkowo tani. Do klienta najlepiej dotrzeć w social media. Takie działania warto podjąć przy współpracy z doświadczonymi firmami jak Contentorganica https://contentorganica.pl/ Agencja zajmuje się m.in skuteczną kampania w Internecie a obecnie social media jest teraz bardzo ważne jeśli chcemy osiągnąć sukces w branży. Można im zaufać

 3. fajną reklamę można zrobić poprzez ulotki tylko trzeba trochę zainwestować

 4. Dobrym pomysłem może okazać się reklama w Social Mediach. Serwisy społecznościowe towarzyszą nam przecież każdego dnia. Według mnie warto podjąć w tym temacie współpracę z profesjonalną firmę. Na https://www.ideoforce.pl/oferta/social-media/ widziałam, że specjaliści przygotowują specjalnie dopasowaną do potrzeb strategię, publikują atrakcyjne grafiki i treści, a nawet organizują ciekawe konkursy. Według mnie warto.

 5. Dobrym pomysłem może okazać się reklama w Social Mediach. Serwisy społecznościowe towarzyszą nam przecież każdego dnia. Według mnie warto podjąć w tym temacie współpracę z profesjonalną firmę. Na https://www.ideoforce.pl/oferta/social-media/ widziałam, że specjaliści przygotowują specjalnie dopasowaną do potrzeb strategię, publikują atrakcyjne grafiki i treści, a nawet organizują ciekawe konkursy. Według mnie warto.

 6. Reklamowanie firmy jest bardzo ważne jeśli chcemy, aby była ona znana na rynku, marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ jest dowodem na to, że nie musi być to droga reklama, aby była skuteczna

 7. Znalazłam bardzo ciekawą stronę o social mediach, na której dowiedziałam się wiele ciekawostek. https://socialpress.pl/2019/01/najchetniej-ogladane-reklamy-na-youtube-w-2018-ro... myślę o reklamie na youtubie, znalazłam listę najchętniej oglądanych reklam.

 8. Każda reklama ma sens. Nigdy nie wiadomo, która w sumie najskuteczniej zadziała na potencjalnego klienta. Dlatego warto pomyśleć też o różnego rodzaju standach reklamowych. Duży ich wybór znajdziecie tu: https://www.retio.pl .

 9. Zdecydowanie jestem zwolennikiem starej metody reklamy czyli drukowanie ulotek.Decydując się na większa ilość, sprawimy że ulotki będą bardzo zauważalne i wiele osób o nas będzie pamiętać. Dobrym miejscem na zamówienie ulotek jest ta drukarnia https://www.diamond-druk.pl/ . Maja ciekawą ofertę.

 10. Najlepszy sposób na reklamę firmy to targi, jeżdżę na Remadaysy co roku i sporo klientów z nich spływa :)

 11. Dobrym wyjściem jest też firma https://www.pro-komp.com.pl/, która specjalizuje się w reklamie zewnętrznej. Dzięki ich pomocy można w łatwy sposób zadbać o swoją firmę i pozyskać nowych klientów.

 12. Dobrze jest mieć jakąś wiedzę na temat marketingu, jeśli chcesz wybrać dobrą reklamę. Na stronie: https://push-ad.com/pl/blog/atl-vs-btl/ jest artykuł, który nakreśli Ci jaką formę reklamy wybrać. Polecam

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij