Rower ? Gps ?

 1. Jeździcie na rowerze ? Daleko się zapuszczacie ? Ja ostatnio dużo jeżdzę i chciałabym kupić gps rowerowy. Ma ktoś doświadczenia z tym urządzeniem ? Ostatnio znalazłam tutaj http://www.sklepgeobike.com.pl/ .

 2. Idź do jakiegoś sprawdzonego sklepu z rowerami czy innym sprzętem sportowym tam pracują ludzie, którzy się znają na takich urządzeniach i pewnie Ci coś dobrego doradzą.

 3. Idź do jakiegoś sprawdzonego sklepu z rowerami czy innym sprzętem sportowym tam pracują ludzie, którzy się znają na takich urządzeniach i pewnie Ci coś dobrego doradzą.

 4. Ja polecam przejść się z pytaniami "rowerowymi" do http://www.giantfabryczna.pl/pl-pl/ - oni mają chyba całą wiedzę świata na ten temat. I te rowery... :) Generalnie zgadzam sie z przedmówcą że zadawanie takiego pytania na forum naraża Cię na "spaczone" wypowiedzi, reklamy etc. Warto zapytać fachowców, którzy obcują z tym na co dzień wiec albo w sklepie albo na tematycznym forum.

 5. cześć )))
  wykorzystuję w takich celach telefon komórkowy, w którym mam gps, popatrz może i twój telefon taką funkcję podtrzymuje

 6. Szkoda pieniędzy, żeby inwestować w dedykowany sprzęt do takich celów. Lepiej skozystac z telefonu komurkowego i odpowiedniej do niej aplikacji. JA polecam Endomondo, rewelacyjna aplikacja która zapisuje twoją trasą, przebyty dystans, średni ą prędkość, spalone kalorie i wiele innych. Oczywiście wybór dyscyplin jest szeroki, nie ogranicza się tylko do jazdy rowerem. Aplikacja w wersji podstawowej jest darmowa,.

 7. Szkoda kasy na takie sprzęty.

 8. No właśnie, a co powinno się mieć koniecznie przy rowerze? Ja od kilku tygodni jeżdżę i na razie wyposażyłam się w lampki i bidon. Myślę też o niewielkiej saszetce na klucze, dokumenty czy pieniądze. Ale czy potrzebne mi jest coś jeszcze? Znajomi inwestują w różne cuda, ale mnie to nie przekonuje. Ważne, że rower jeździ i już - przecież o to chodzi :)

 9. ja jeżdzę wieczorami ok 10 km ;)

 10. Jeżdzę na rowerze dosyć sporo ale jeszcze nigdy nie był mi przydatny gps. Najlepiej podejdź do jakiegoś sklepu i tam się podpytaj jakie są najlepsze modele bo w internecie różne są komentarze i nie zawsze warto im wierzyć. A tak to pojdziesz do sklepu dowiesz sie i ewentualnie poszukasz tego samego ale tanszego na internecie :)

 11. Też nie korzystałam z gps bo raczej nie jeździłam tam gdzie mógłby się przydać, zwykle wypożyczam jakiś fajny rower w tej wypożyczalni http://wygodnyrower.pl/pl/rowery-zabytkowe i nie narzekam.

 12. zawsze można korzystać z tego gpsu w telefonie, nie wiem czy jest konieczność kupowania specjalnego na rower

 13. dokładnie - po co wydawać kasę na dodatkowy sprzęt skoro dobry smartfon w 100 % spełnia tą funkcje. Chyba że ktoś lubi gadżety :)

 14. Jak ktoś chce kupić rower to niech sobie zajrzy na stronę https://vellberg.pl/ a co do GPS, czy ktoś dziś jeszcze korzysta z GPS skoro są mapy w każdym telefonie? Wydaje mi się że to wygodniejsze

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij