Rzucam palenie

 1. ja po 13 latach palenia zdecydowałam się rzucić, róbowałam wszystkiego! zmiana diety, wysiłek fizyczny, tabletki,plastry i nic...nadal ciągnęło mnie do fajek, ale koleżanka kupiła na konopieizdrowie.pl olejek cbd i obie się inhalowałyśmy, w kupie raźniej :D po 3 tygodniach praktycznie o połowę ograniczyłyśmy palenie :) a teraz możemy się pochawlić że od 2 lat nie palimy!

 2. Rzucenie palenia wcale nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Sama nigdy nie paliłam, jednak mialam okazję ostatnio przeczytać ciekawy poradnik http://aptekapro.pl/co-zrobic-by-skutecznie-rzucic-palenie/ , w którym opisane są sposoby na to jak skutecznie rzucić palenie. Mam nadzieję, że te porady przyniosą wam zamierzone efekty.

 3. Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest tutaj zakup elektronicznego papierosa. Sama zdecydowałam się na taki ruch jakiś czas temu, jednak to co chciałabym Wam polecić na początku to przeczytanie artykuł na blogu https://www.lipro.pl/blog/jak-wybrac-dobre-liquidy-do-e-papierosow-3-praktyczne-... . Bardzo praktyczne informację jak wybrać liquid do e-papierosa, co mi osobiście bardzo pomogło w podjęciu rozsądnej decyzji

 4. To zależy od predyspozycji człowieka.

 5. To bardzo doważny krok w kierunku zdrowego życia :) Życzę Ci powodzenia i obyś jak najdłużej wytrwał w tym postanowieniu.  ---------------------------
  https://bongogo.pl/

 6. Osobiście też miałem ogromny problem z paleniem. E-papierosów nie próbowałem, w moim przypadku wystarczyły tabletki do ssania w połączeniu ze zwiększoną aktywnością fizyczną. Na początku było ciężko, ale jakoś dałem radę ;)
  A te tabletki to na https://aptisan.pl/xml/nicorette-coolmint-4-mg-tabletki-do-ssania-20-szt zamawiałem. Także nie czuję, żebym jakoś za nie przepłacał.

 7. Mnie udało się wreszcie rzucił palenie, a 20 lat paliłam. Teraz już po moim nałogu i jestem pewna, że do niego już nie wrócę. Dzięki tabletkom desmoxan pożegnałam chęć na fajkę na zawsze. Na https://ktomalek.pl/desmoxan-ulotka-cena-zastosowanie-apteka-kapsulki-twarde-1-5... sprawdzilam gdzie w aptece w mojej okolicy mogę kupić te tabletki i tam poszłam. Od pierwszego dnia gdy je kupiłam zażyłam i powstrzymałam się. Jestem w szoku, że te tabletki tak dobrze działają.

 8. Mój tata stwierdził pewnego dnia, że rzuca palenie... było to 15 lat temu i odtąd nie sięgnął po papierosa... podziwiam jego siłę woli.

 9. Wydaje mi się, że najlepsze będą e-papierosy, ale niestety w wielu sklepach wkłady też zawierają nikotynę, a zakupy w sklepie analogowym bardziej kuszą kupnem normalnych papierosów. Kiedy ja rzucałam palenie znalazłam fajną stronkę https://liquider.eu/ jest tam wiele fajnych wkładów, które nie zawierają nikotyny i myślę, że bardzo pomogą w rzuceniu palenia

 10. Czy ja wiem... to jednak wciąż tytoń. Męża "naprawiałam" w ten sposob, że przygotowywałam mu papierosy, ale ziołowe ;p zamówiłam specjalnie stad https://www.bletki.com/kategoria/tacki-akcesoria wszystkie akcesoria i maszynke do skrecania i bibulki no full. I mieliłam raz melisę, raz zieloną herbate - no roznie bywaja, ale efekt trzyma do tej pory

 11. Czy e papieros nie równie szkodliwy?

 12. ja słyszałem, że bardziej, bo ma więcej chemii. Najmniej szkodliwa jest tzw. (Szisza), bo tytoń jest filtrowany przez wodę w pojemniku. Potocznie nazywa się ją również (pogo). Najlepiej przestrzegać we wszystkim jednej sentencji: Wszystko jest dla ludzi, ale w odpowiedniej ilości".

 13. U mnie na razie bardzo dobrze działają tabletki recigar. Kuracja nimi trwa 25 dni i wystarczy kupić jedno opakowanie. Ja jestem na ósmym dniu i na razie bardzo dobrze mi idzie to rzucanie. Na pewno mam znacznie mniejszą chęć na papieroska, więc na razie nie palę.

 14. Ja skończyłam całe opakowanie recigar. Przemyślenia? Na pewno do rzucania palenia potrzebna jest silna wola, ale te tabletki bardzo dobrze tę silną wolę wspierają. Na pewno dużo lepiej sie teraz czuję. Na razie wiem, że nie wrócę do palenia i to przekonanie jest najważniejsze.

 15. A ja właśnie jestem w połowie opakowania recigaru, póki co jest dobrze, nie myślę o papierosach i wierzę, że jestem na dobrej drodze. Już długo przymierzałam się do tego aż w końcu się zawzięłam i jestem bardzo zadowolona, że mi się to udaje. Ogólnie też czuję się znacznie lepiej.

 16. Do rzucania palenia trzeba odpowiednio podejść także od strony psychologicznej. Polecam Wam więc kurs rzucania palenia dostępny na stronie https://reset33.pl/ . To ciekawa opcja i moim zdaniem jest ona warto wypróbowania.

 17. Monikowa, i udało się rzucć palenie? Czy w trakcie kuracji racigarem mocno ciągnie do palenia? Mam teraz trochę nerwowy okres, więc na razie nie rzucam, ale mam nadzieję, że w wakację będę mogła uskutecznić ten zamiar.

 18. a może warto spróbować:

 19. Jestem mocno sceptyczny odnośnie rzucania palenia w trakcie stresującego okresu. Lepiej chyba trochę poczekać. A co do recigaru. Mi on pomógł, ale starałem się nie stresować i to było w miarę skuteczne, bo odechciało się palić. Być może jak ktoś panuje nad stresem, to i w takim okresie nie będzie problemu.

 20. Ciekawa jestem jak to w praktyce zrobiłeś, że unikałeś stresu, bo w codziennym życiu to raczej nierealne. Dlatego najlepiej wspomóc trochę organizm w tym procesie odstawienia papierosów, kupiłam te tabletki Recigar, jestem dobrej myśli.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij