S.P.O. ActiSlim

 1. Witam Cię.

  Za chwilę rozpoczniesz wielką przygodę Twojego życia. Przygodę, która nieodwołalnie wiąże się z uzyskaniem przez Ciebie smukłej, zgrabnej sylwetki.
  Oczywiście jeżeli tylko tego pragniesz.

  Twój miesiąc z ActiSlim

  Podstawowym warunkiem kuracji odchudzającej ActiSlim jest zrozumienie sedna problemu otyłości, który dotyczy konkretnie Ciebie.

  Bezwarunkowo zapoznaj się więc z treścią rozdziału pod tytułem „OTYŁOŚĆ” , dzięki któremu odkryjesz przyczyny Twoich kłopotów z nadwagą.
  Uświadamiając sobie to czym jest otyłość możesz samodzielnie określić z jakim jej stopniem masz do czynienia oraz ustalisz jak skrupulatnie powinieneś/powinnaś trzymać się wytycznych będących istotą nowatorskiej kuracji odchudzającej ActiSlim.
  UWAGA
  Dokładne stosowanie się do zaleceń Systemu Przeciwdziałania Otyłości ActiSlim pozwala chudnąć bardzo szybko, ( nawet do 15kg miesięcznie ).

  Otyłość
  Otyłość to patologiczna forma nagromadzenia się w organizmie tkanki tłuszczowej. Ilość nagromadzonej tkanki tłuszczowej przekraczająca zapotrzebowanie organizmu oraz jego możliwości adaptacji. Jak mówią lekarze otyłość można stwierdzić wtedy, kiedy tkanka tłuszczowa zajmuje więcej niż 25% masy ciała u kobiet i więcej niż 20% u mężczyzn. Ponadto otyłość zależy od miejsca nagromadzenia tkanki tłuszczowej.

  Dlaczego ludzie tyją ?
  Pytanie takie zadaje sobie wiele osób mających trudności z utrzymaniem szczupłej sylwetki.
  Obserwacje i doświadczenie lekarskie obecnie pozwalają na wskazanie, jakie okoliczności powodują otyłość u większości tyjących.

  Co wiemy o otyłości ?
  Po pierwsze wiemy już, że tak powszechnie występująca otyłość nie jest spowodowana zaburzeniami chorobowymi a wynika ze złego tryby życia i złego żywienia. Wiemy też, co sprzyja powstawaniu otyłości u ludzi jak również zdajemy sobie sprawę, że czynniki środowiskowe doprowadzające do otyłości działają nie poprzez wywoływanie jakichkolwiek zaburzeń ale jedynie sprzyjają stwarzaniu sytuacji, w wyniku których spożycie pokarmów jest większe niż wynosi zapotrzebowanie organizmu.
  Możemy więc przyjąć jako zasadę twierdzenie – tycie i otyłość jest rezultatem nadmiernego w stosunku do potrzeb spożycia pokarmów !

  Pojęcie jedzenia dużych lub małych ilości pokarmu jest jednak pojęciem dość względnym gdyż, np. pracownik fizyczny jada na ogół dużo gdyż zapotrzebowanie jego organizmu na energię potrzebną do pracy jest większe. Osoby prowadzące siedzący tryb życia i jedzące na ogół mało mogą jednak również tyć gdyż nawet tak niewielka ilość pokarmu to dla nich za duża dawka niewykorzystywanej energii.

  Jak możemy się więc zorientować OTYŁOŚĆ jest wynikiem dwu zmiennych czynników:
  - zapotrzebowania organizmu na pokarm, kształtowanego głównie poziomem aktywności fizycznej, (pracą mięśniową),
  - spożycia pokarmu, które zależy od różnych sytuacji życiowych.
  Tryb życia współczesnego człowieka i sposób żywienia stwarzają cały splot okoliczności sprzyjających tyciu i otyłości, i tak :
  - mała aktywność fizyczna,
  - zły sposób żywienia,
  - nadmierne emocje i napięcia nerwowe,
  - wpływy otoczenia,
  powodują, że spożywanie pokarmu wymyka się automatycznej kontroli i nie jest już sterowane jedynie uczuciami głodu i sytości, a co gorsza zwiększenie spożycia pokarmów ponad potrzeby organizmu staje się często tendencją dominującą.
  W takiej sytuacji konieczne staje się świadome kontrolowanie spożycia pokarmów, oparte na powstrzymywaniu się od zbędnego jedzenia co jednak jest zwykle trudne gdyż odpuszczanie poszczególnych posiłków w efekcie prowadzi do przejadania się podczas odczuwania mocnego głodu.
  Nieprzestrzeganie jasno określonych zasad kończy się niemal zawsze tyciem a w skrajnych przypadkach przewlekłą otyłością !

  Jednak…
  …nie będziemy dalej omawiać spraw związanych z małą aktywnością fizyczną, złym sposobem żywienia czy też napięciami nerwowymi i wpływem otoczenia, które sprzyjają otyłości gdyż sugerowalibyśmy w ten sposób, że jedynym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów jest konieczność diametralnej zmiany trybu życia.

  To nie prawda !
  Z otyłością bowiem można skutecznie walczyć w inny sposób.
  W tym rozdziale chcemy Cię jedynie uświadomić o tym, czym jest sama otyłość i dlaczego każdy powinien się jej pozbyć gdyż jest to absolutna konieczność.
  Odchudzanie związane jest na ogół wieloma wyrzeczeniami i uciążliwymi obowiązkami, ale utrzymanie szczupłej sylwetki jest konieczne gdyż jest warunkiem zdrowia.
  Np. młode kobiety o niezbyt dużym stopniu nadwagi odchudzają się bo chcą ładnie wyglądać. Kierują nimi względy estetyczne i one tu decydują o odchudzaniu.
  Najistotniejszym jednak powodem odchudzania się powinny być względy zdrowotne.
  Dolegliwości i schorzenia, których przyczyną jest otyłość można podzielić na cztery grupy.
  Zapoznaj się z nimi i zastanów się, które z nich dotyczą Ciebie.

  Schorzenia wynikające z nadmiernego ciężaru ciała ⬌masz problemy z utrzymaniem określonej postawy ciała, czujesz bóle stawów, więzadeł stawowych, dłuższy marsz sprawia Ci ból, czujesz ból podczas podnoszenia ciężarów czy tez podczas dłuższego stania w jednej pozycji, odczuwasz bóle w krzyżu, nawet podczas leżenia czujesz ucisk w stawie lędźwiowym.
  To wszystko zniechęca Cię do gimnastyki !

  Schorzenia, których przyczyną jest otłuszczenie całego ciała i narządów wewnętrznych ⬌ nadmierna ilość tkanki tłuszczowej utrudnia funkcje wielu narządów wewnętrznych. Termoregulacja szwankuje, źle znosisz upały a także pracę fizyczną, cierpisz na zaparcia, miewasz zgagę – to efekty otłuszczenia jelit, trzustki, wątroby i żołądka. Otłuszczenie organizmu prowadzi do zmniejszenia sprawności układu oddechowego – masz krótki oddech, szybko się meczysz – łapiesz zadyszkę. Leżąc na plecach odczuwasz duszności, brak Ci powietrza. Otłuszczenie serca to ostateczna granica powodująca ograniczenie wydolności.
  Nie leczona otyłość może doprowadzić do trwałego uszkodzenia serca, a wtedy odchudzanie już nie pomoże !

  Schorzenia o charakterze zmian w przemianie materii ⬌otyłość powoduje cukrzycę, miażdżycę i zmiany w układzie krążenia. Masz zimne stopy i dłonie. Odczuwasz powierzchowny ból w różnych częściach ciała, nogach, rękach – to nadciśnienie tętnicze i nadwyrężone naczynia krwionośne.
  Niebezpieczeństwo zawału !
  Psychiczne następstwa otyłości ⬌nieestetyczny wygląd jaki powoduje otyłość i związane z nią dolegliwości mają duży wpływ na psychikę, zwłaszcza u młodych ludzi a w szczególności kobiet. Doprowadzają do powstawania kompleksów i napięć psychicznych, zmniejszają energie życiową, są przyczyna konfliktów z otoczeniem. Dochodzi do powstawania nerwic.
  Przerwanie tych łańcuchów przyczyn i skutków możliwe jest w większości przypadków przez odchudzanie !

  Mając na uwadze powyższe – Czy możesz powiedzieć, że i Ty masz problemy z otyłością ?

  Jeśli tak to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko wziąć się za siebie !!!

  Odchudzanie a samopoczucie
  Wiele osób, które pragną schudnąć, wyraża obawy co do stanu zdrowia i samopoczucia w trakcie odchudzania.
  Wielu próbowało i otyłość albo nie zniknęła albo powróciła.
  Wielu dokuczało złe samopoczucie podczas odchudzania – bóle głowy, niechęć do pracy, niemożność skupienia się, zawroty głowy, senność.

  System Przeciwdziałania Otyłości ActiSlim, minimalizuje wszelkie przykre dolegliwości, skraca czas ich ewentualnego występowania, a często całkowicie je eliminuje.
  Jedyne co musisz zrobić to zaufać nam i naszemu doświadczeniu i zastosować się do jasno określonych wytycznych a my sprawimy, że poczujesz pełną satysfakcję !!!

  S.P.O. ActiSlim
  Systemu Przeciwdziałania Otyłości ActiSlim jest metodą leczenia, oczyszczenia i przywracania równowagi organizmu.
  Organizm człowieka stanowi najwspanialszy, samoregulujący się układ, który dąży do utrzymania stanu równowagi czyli zdrowia. Ta zdolność organizmu do samoleczenia znana była już w dawnych wiekach, zaś leczeniem było stwarzanie dogodnych warunków do jej działania.

  Równowaga w organizmie odpowiada więc równowadze w żywieniu dlatego naglącą potrzebą jest pozytywne nastawienie i usprawnienie własnych samoleczących mechanizmów dlatego właśnie S.P.O. ActiSlim jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych metod leczenia się z otyłości.

  Podstawowe zasady S.P.O. ActiSlim
  Co należy jeść, a z jakich produktów zrezygnować, (ograniczyć ich spożycie) ?

  W czasie 30 dniowej kuracji ActiSlim zaleca się spożywać produkty ubogie w substancje odżywcze, jak : marchew, buraki, seler, rzodkiew, pietruszka, chrzan, kapusta, kalafior, cebula, czosnek, por, ogórki, kabaczek, dynia, sałata, pomidory, papryka, jabłka, grejpfruty, cytryny.
  Ograniczyć natomiast lub też całkowicie zrezygnować ze spożywania : zbóż, orzechów, ziemniaków, roślin strączkowych, chleba, mleka, oleju, mięsa, słodkich owoców, (z pominięciem jabłek). Te produkty są zbyt odżywcze, hamują utratę wagi ciała, co jest równoznaczne z zahamowaniem procesów spalania własnych złogów tłuszczu i zwyrodniałych tkanek.
  Nie należy pić mocnej herbaty, kawy, nadużywać alkoholu gdyż po pewnym czasie wywołują one odczucie głodu.
  Warzywa zaleca się spożywać w postaci surówek, soków, warzyw duszonych i zup gotowanych na wodzie bez tłuszczu.
  Godny uwagi jest fakt, że po kilku dniach, (2-3 dni), diety ActiSlim początkowe odczucie głodu znika, co sprzyja ograniczeniu ilości spożywanych pokarmów i pozwala urozmaicić swoją dietę produktami, których jeszcze kilka dni wcześniej zalecane było unikać, ( z czym jednak nie powinno się przesadzać).
  Początkowa faza kuracji trwająca do 2-5 dni ma na celu nastawienie naszego organizmu na samoregulacje i spalanie. Niekiedy odczuwa się dyskomfort, osłabienie, głód, ból głowy gdyż do krwi uwalniają się rozpuszczone w tłuszczach, pestycydy i leki toksyny od dawna zalegające w naszym organizmie
  Jeśli nie przerwie się kuracji, to już po 2-5 dniach wszystkie dolegliwości ustępują.

  Od około 4 dnia kuracji pojawia się lepszy sen, pogodniejszy nastrój i niespotykana dotąd chęć do pracy.
  Zwiększa się tolerancja wysiłku, zmniejszają się bóle wieńcowe i stawowe, stopy stają się cieplejsze, cofają się przebarwienia skóry, ustępują obrzęki.
  Układ immunologiczny oczyszcza się na tyle, że może skutecznie zwalczać wszelkie ogniska zapalne.
  Waga ciała zaczyna spadać, tkanka tłuszczowa zanika – czujesz nieodpartą chęć do życia i działania !!!

  Dieta ActiSlim
  S.P.O ActiSlim, to dieta oczyszczająca i regulująca mechanizmy samonaprawcze organizmu pozwalająca schudnąć przy znacznym stopniu otyłości nawet do 15 kilogramów miesięcznie.
  Dieta ActiSlim jest wspomagana naturalnym produktem, który pomaga przede wszystkim przestawić organizm na endogenne czyli wewnętrzne żywienie polegające na zużywaniu tkanek według hierarchii ważności. Jako pokarm, w pierwszej kolejności zużywane są niepotrzebne zapasy, złogi m.in. tłuszczu, zwyrodniałych komórek i ogniska zapalne. Następuje regeneracja młodych komórek, a sam organizm ulega ogólnemu odmłodzeniu.

  Suplement diety ActiSlim zabezpiecza organizm przed ujemnym bilansem azotowym, powodującym procesy kataboliczne nasilające się podczas kuracji odchudzającej oraz pełni funkcje ochronne. Zabezpiecza organizm przed rozpadem białek mięśniowych, chroni wątrobę, poprawia metabolizm kwasów żółciowych. Pełni role antyutleniacza i wspomaga czynności psychiczne człowieka redukując efekty znużenia i zmęczenia psychicznego tak często towarzyszącego odchudzaniu.
  Działaj więc dokładnie według naszego systemu, a efekty naprawdę Cię zaskoczą !

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij